Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

Türkiye’de en çok satılan ve kullanılan dedektörler

Türkiye’de en çok satılan ve kullanılan dedektörler

En Çok Kullanılan Dedektörler Ve Fiyatları

Türkiye’de en çok satılan ve kullanılan dedektör hangisi derseniz bizim için ilk sırada yerli üretim olan Deephunter gelmektedir. kullanım açısından oldukça kolay olan bu sistem metal ayrımı yanı sıra metalin ve boşluğun derinliğini ekranda vermektedir.

ALTIN, DEFİNE, BOŞLUK BULAN DEDEKTÖR FİYATLARI

Tek para dedektörleri adından da anlaşıldığı üzere dökülmüş, düşmüş, yıkıntı ve kalıntılar arasında kalmış, bu güne dek bizden önceki insanlardan kalan ve günümüz insanlarınca da sahil vb.

yerlerde düşürüp kaybetmiş olduğu kıymet gören çeşitli metallerden yapılma tekil paraları, kolye, yüzük, takı gibi şeyleri bulmak için üretilmiş teknolojilerdirler.

Bu tarz özelliklerdeki dedektörlerin derinlikleri çağımızda 1 tl büyüklüğündeki paralar için toprak içerisinde 20 cm ile 55 cm mesafelerden; büyük ebatlı kütle ve geniş hacim ebatlı defineler için 90 cm ile 200 cm derinliklere kadar tespitler yapabilmektedir.

Dedektör Fiyatları ise ortalama 500 TL ile 8.000 TL arasındadır.

Altın arama dedektörleri yine adından da anlaşıldığı üzere altın bulma amaçlı üretilen teknolojilerdirler.

Burada bulunan altından kasıt işlenmiş altından daha ziyade işlenmemiş ham (nagıt) altındır.

Ham altın bulmak için üretilen dedektörler maden yoğunluğu olan arazilerde arama yapabilecek, pirinç, mercimek hatta bulgur boyutlarındaki bir hayli küçük ebatlardaki altın parçacıklarını dahi tespit edebilecek donanım ve niteliklerdir.

Altın dedektörleri en küçük altın parçacığını ortalama 10-15 cm en büyük külçeleri de 120 cm derinliklerden tespit edilebilirler.

Fiyatları ortalama 2.000 TL ile 18.000 TL arasındadır.

 
08 Şubat 2021
2.932 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

×

Merhaba!

WhatsApp'ta sohbet etmek için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya bize info@istanbuldedektor.com e-posta gönderin...

× Whatsapp