Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

En İyi Metal Dedektör İncelemesi

Anasayfa » En İyi Metal Dedektör İncelemesi

”Piyasadaki en iyi metal dedektörleri nelerdir”, yeni başlayan dedektör kullanıcılarının sorduğu en popüler sorudur. Yine de cevap yok, çünkü metal dedektörleri seviye, işlev ve özellikler bakımından o kadar farklılık gösteriyor ki, “hepsine hükmedecek bir makineyi” işaret etmek imkansız. Bu nedenle, bu inceleme size en önemli özellikler ve işlevler konusunda rehberlik etmeyi ve sizin için en uygun makineyi seçmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

2021’in En İyi Metal Dedektörleri – Hızlı Bakış

Aşağıda, ayrıntılı metal dedektörü incelemeleri ve değerlendirmeleri sunuyoruz. Her kategorideki en iyi metal dedektörlerinin bulunduğu bu tablo, mevcut serilere ve markalara hızlı bir şekilde bakabilmeniz ve kendinizi en çok ihtiyacınız olan özellik ve işlevlere yönlendirebilmeniz için size kolaylık sağlanmıştır.

En İyi Metal Dedektörleri 2021

Nokta Makro Simplex

💰 Uygun bütçeler ile  en iyi metal dedektörün satın almak isterseniz işte tam size göre bir dedektör karşınızda nokta makro simplex dedektör, iki farklı paket ile satışa sunulmuştur. 

Minelab Vanquish 540

✅ En iyi kullanıcı dostu metal dedektörü olma özelliği ve uygun fiyatı ile kullanıcılar arasında çok sevilen minelab vanquish 540 2 paket olarak satışa sunulmuştur.

Garrett ACE 400i

✅ En iyi giriş seviyesi metal dedektörü olan Garrett Ace serilerinin başında Ace 400i modeli gelmektedir. Uygun fiyat ve yüksek performans arayanların il tercihi olmuştur. 

Minelab Equinox 800

🏆 2020’deki en iyi çok yönlü metal dedektörü olma özelliğe sahip olan Equinox 800 modeli multi frekans seçeneği ve gelişmiş metal algılama teknolojisi ile yüksek algılama özelliğine sahiptir.