Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

Öne Çıkan Dedektörler

Anasayfa » Öne Çıkan Dedektörler

Öne Çıkan Dedektör Modellerimiz

Minelab Equinox 800

 Minelab Equinox 800 – Tek Para ve Define Dedektörü Bilinen Dedektörlerin Aksiye Artık Metalleri Daha Kolay Tespit Ediyor. Bir çok kullanıcının tercihi olan Minelab Dedektör modellerine eklenen özelliğinin tamamı equinox modeli içerisinde birleştirilmiş ve kullanım acısında oldukça kolaylaştırılmıştır.

Garrett Ace 400i

Garrett ace 400i Detektör Geliştirilmiş ve yenilenmiş sistemi ile değerli metalleri daha derinden çekebilme özelliği, Altın aramalarında kullanım imkanı, İstenmeyen değersiz metalleri iptal edebilirsiniz. 3 farklı frekans seçeneği ile toprak minerallerinden ve parazitlerden etkilenmeden arama imkanı sağlar.

Nokta Simplex+

Makro Nokta Dedektör Kaliteli dedektör kullanımını mümkün ve makul fiyata satın alınabilir kılan ilk ucuz detektörümüz olan SIMPLEX ‘ı kullanıcılara sunmaktan gurur duyuyoruz.
Makro Nokta Simplex  Dedektör otomatik zemin ayarı ile açıp direk aramaya başlayabileceğiniz bir dedektördür.

Minelab Vanquish 440

SİMULTANE MULTI (ÇOKLU) FREKANSNeden Multi-IQ Çünkü Minelab’ın devrim yaratan Multi-IQ teknolojisi ile birden fazla frekans ile çalışarak, kullanıcısına aynı anda birden fazla dedektör ile arama yapmış gibi eşsiz bir arama olanağı sunar. 

Garrett Ace Apex

Yüksek Hassasiyet

DETAY

Nokta Simplex WHP

Üstün Performans

DETAY

Garrett ATMAX

Kararlı Sinyal Sesi

DETAY