Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

Tek Para Dedektörleri

Anasayfa » Tek Para Dedektörleri

Tek para ve Sikke Aramalarında Kullanılan Metal Arama Dedektörleri

Sizler için seçtiğimiz en iyi tek para, kalıntı, sikke, altın ve gümüş arama dedektörlerini tek bir sayfada topladık. En beğenilen ve en çok kullanılan tek para arama dedektörleri hakkında bilgi almak için aşağıdaki ürünleri inceleyebilirsiniz. Tek para Dedektörleri

Tek para ve sikke arama dedektörleri hakkında detaylı bilgi için bizi arayın 0212 221 58 21 veya 0532 157 38 12


Makro CF 77 Tek Para Dedektörü

makro-cf77-pro_min

Sizler için seçtiğimiz CF 77 dedektör tek para ve toplu metal obje, sikke, para, altın aramalarında bir çok kullanıcı tarafından denenmiştir. Kullanım açısından oldukça kolay ve pratik bir yapıya sahip olan CF 77 Coinfinder Dedektör ister mineralli topraklarda isterseniz ıslak veya kuru toprak yapısında kullanın aç ara özelliği ile yüksek hassasiyetli aramalar yapabilirsiniz. CF 77 üretildiği günden beri kullanıcılar tarafından özellikle tek para sikke arayıcıları tarafından benimsenmiş bir dedektördür. Cihaz kullanırken ilk gözünüze çarpacak özelliği sade ve pratik kullanımlı olmasıdır.

Makro CF 77 Dedektör Hakkıdan Detaylı Bilgi İçin Bu Sayfayı Ziyaret Edin.


Minelab GPX 5000 ( Tek Para, Sikke, Altın Curüf ve Altın Nugget Arama Dedektörü )

minelab-gpx5000-01_min

SETA, DVT ve MPS Teknolojileri sayesinde hedef analizi ayrım özelliği ve derinlik daha etkili ve akışı olmuştur. Minelab dedektör toklojisi gpx serilerinin içerisinde en iyi model diye bileceğimiz GPX 5000 Serisi altın arama konusunda rakiplerini geride bırakmıştır. İlerleyen zamanlar dedektör teknolojisinde neler gösterir belli olmaz ama bizim sizlere tavsiyemiz GPX 5000 Modellini Mutlaka Deneyin….

Yeni eklenen fonksiyon ve özellikleriyle GPX 5000 Dünya’nın en iyi altın arama dedektörü haline gelmiştir.

Minelab GPX 5000 Dedektör Fiyatı ve Teknik Özellikleri İçin Bu Sayfayı Ziyaret Edebilirsiniz.


XP Gmaxx 2 Dedektör ( Gümüş ve Altın Sikke Arama Dedektörü )

gmaxx21

Aşırı Mineralize Olmuş Topraklarda Otomatik ve Manuel Toprak Ayarı ile G-maxx 2 Profesyonel Defineciler Tarafından En İyi Para Dedektör Olarak Bilinmektedir. Xp Gmaxx 2 Dedekör LCF Ekranlı dedektörler göre metallerin seslerini daha iyi anliz eder. Bu sebepten gmaxx 2 ve goldmax modellerinde LDC ekran kullanılmamıştır. G-Maxx II ses sinyallerini gerçek zamanlı algılar, metallerden aldığı sinyali güclendirir. V4 Verisyonda bobinToprağa daha iyi nüfuz eğer. Çünkü xp dedektörleri geniş tarama arama başlıkları DD (Double D) kullanılmaktadır.

Xp Gmaxx 2 V4 Yeni Model Dedektör Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bu Sayfayı Ziyaret Edebilrsiniz.


Makro Racer 2 ( Altın ve Sikke Arama Dedektörü ) 2016 Versiyonlu

Racer 2 Dedektör Yeni

Makro Racer serisinin ikinici versiyonu olan racer 2 üstün model olarak üretilmiştir. Tek para ve sikke aramalarında çok kullanışlıdır. Zorlu arazi şartlarında üstün performanslıdır. Altın ve değersiz metal ayrımlarında yüksek hassasiyet, istenmeyen metalleri ayırt edebilme imkanı, Racer 2 metallerde ses tonu ve görsel ayrımlı kullanım imkanı sunar.

Racer 2 ile derindeki tek para sikke altın aramalarında yüksek hassasiyet ile arama imkanı vardır.

Racer 2 Dedektör özelliği hakkında ve fiyatları için bu safyası ziyaret edin.