Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

Altın Dedektörleri

Anasayfa » Altın Dedektörleri

Altın Aramalarında Kullanılan En İyi Dedektör Modelleri

Altın Dedektör Modelleri Özellikler altın nugget ve cüruf  arayıcıları için geliştirilmiş olan altın dedektörleri tek para ve sikke arayıcıları tarafından da uzun yıllar kullanılmıştır. Sizin için seçtiğimiz en iyi altın arama dedektör modellerini bu sayfada görebilirsiniz. Altın dedektörleri çok yüksek mineralli topraklarda dahil ufak metalleri kolaylıkla tespit edebilir. Mühendisler tarafından sürekli test ve denemeleri yapılan altın dedektörleri, aşırı sıcak ve soğukta kullanıma uygun olmalıdır.

Altın arama dedektörleri hakkında fiyat bilgisi ve teknik özellikleri için bizi arayabilirsiniz 0212 221 58 21 veya 0532 157 38 12 


Minelab GPZ 7000 Dedektör ( Profesyonel Altın ve Sikke Arama Dedektörü )

MİNELAB GPZ 7000 DEDEKTÖR

Gpz 7000 Dedektör

Minelab firması tarafından  GP serilerinin en üst modeli olarak GPZ 7000 modelini üretmiştir. GPZ 7000 özellikler kurak topraklarda altın parçacıları aramak için çok ideal bir dedektördür. Her türlü toprak yapınında kullanılan GPZ 7000 dedektör çok yüksek bir teknoloji ile üretilmiştir toplu iğne başı kadar bir altın parçayı kolaylıkla tespit edebilir. Su içerisinde kullanım imkanı sağlayan GPZ 7000 modelli tamamen su geçirmez bi dedektör olarak üretilmiştir.

Minelab GPZ 7000 Fiyatı ve Teknik Özelliklerini Bu Sayfadan Takip Edebilirsiniz. 


Nokta Fors Gold ( Altın Cüruf ve Nugget Arama Dedektörü )

nokta-fors-gold_min

Nokta Fors Gold En Zorlu Araziler İçin En İdeal Dedektör. Tecrübeli altın arayıcılarının da bildiği gibi dünyadaki altın sahaları dedektörler için zorlu zemin koşullarına sahiptirler. Bu sahalar genelde yanlış sinyallere yol açan ve çoğu dedektörün performansını negatif yönde etkileyen yüksek demir mineralleri ve mineralli taşlar içerirler.FORS Gold bu mineralleri elemek için kurgulanmış özel ayarları sayesinde en zor arazi koşullarında bile sorunsuz çalışır.

Nokta Fors Gold Dedektör Fiyatı ve Teknik Özellikleri İçin Bu Sayfayı Ziyaret Edin.


Garrett AT Gold ( Su Geçirmez Altın ve Sikke Aramak İçin İdeal )

garrett-at-gold_min

Altın ve sikke aramak için en ideal dedektörlerden birisi olan bu dedektör, Garrett’in 15 yıllık dijital ürünlerinin bir sonucu olarak AT GOLD geliştirilerek meydana getirilmiş bir altın avcısıdır. Profesyonel birçok define avcısı onu tercih eder ve çok karmaşık yapısına rağmen bir tuşa basarak dedektörünüz aramaya geçer. Çok gelişmiş toprak ayarı sistemi ile milimetrik toprak ayarı yapılarak en zorlu madensel ve mineralli toprak yapısı şartlarında dahi en randımanlı arama yapmak üzere dizayn edilmiştir.

Garrett AT Gold Dedektör Fiyatları ve Teknik Özellikleri İçin Burayı Ziyaret Edin 


Makro Racer Gold Pro ( Altın Arama Dedektör Özel Frekanslı )

Makro Racer Gold Dedektör

Racer Gold Dedektör

Sizler için seçtiğimiz altın arama dedektörlerin içerisinde en iyi modellerden bir taneside Makro Racer Gold olmuştur. altın nugget arayıcıları tarafından oldukça beğenilmiştir. 56 kHz ile bu fiyatlardaki diğer dedektör modellerine göre daha performanslı çalışmaktadır. Olağanüstü zemin işleme kabiliyetinin dışında, su geçirmez arama başlıkları Gold RACER’ı dere ve nehirlerde kullanım için de mükemmel bir altın dedektörü yapmaktadır. Ayrımlı modlarda arama yaparken zeminden veya mineralli taşlardan alınan hatalı sinyalleri gidermek için kullanılan ayardır.

Makro Racer Gold Pro Dedektör Fiyatları ve Özellikleri İçin Bu Sayfayı Ziyaret Edin.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Murat dedi ki:

    İs yeri için kapıdan geçerken öten altın dedektorunuz varmi

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.