Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

Alan Tarama Dedektörü

Anasayfa » Alan Tarama Dedektörü

Alan Tarama Dedektörü Modelleri ve Fiyatları

Alan Tarama Dedektör Nedir ? Nasıl ve Nerelerde Hangi Amaç İle Kullanılır.

Alan tarama dedektörü geniş araziler için kullanıma uygun sistemlerdir. Metal Dedektörleri ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.Geniş arazilerde metal dedektör ile saatlerce arama yapmak gerekir fakat alan tarama cihazları ile define araması yapılacak arazi belli metrelere kadar daraltılabilir. Daraltmış olduğunuz bu alanlarda metal dedektörü kullanarak noktalama yapabilirsiniz.

Sizin İçin Seçtiğimiz Başlıca Alan Tarama Modellerimiz Aşağıda Görebilirsiniz.


BioTara Alan Tarama Sistemi ( İki Kişi Tarafından Kullanılan Alan Tarama Dedektörü )

biotara-alan-tarama3

BioTara alan tarama ile çok geniş arazileri kısa sürede arayabilirsiniz. Altın ve gümüş türü metalleri aramakta kullanılan bu sistem ile arazide yüksek manyetik alanları tespit edebilirsiniz. Elektromanyetik algılama sistemlerinde dünyanın en derin dedektörlerini üreten 5B Dedektör, konusunda uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve uzun yıllar devam eden araştırma geliştirme çalışmaları sonucunda, tüketicilerin ihtiyacını tam olarak karşılayan nitelikte bir Alan Tarama sistemi geliştirmiştir. “BIOTARA Bionic System” adı verilen ve dünya pazarına sunulan bu çok gelişmiş elektromanyetik sistem sektördeki beklentinin tam karşılığı olmuştur.

BioTara Alan Tarama Dedektör Hakkında Teknik Özelliklerini ve Fiyatını Öğrenmek İçin Burayı Ziyaret Edin.


GoldShine Alan Taram Çubuk Sistemi ( En Eski Alan Tarama Yöntemlerindendir…)

alan_gold_shine

Goldshine alan tarama yöntemi bilinen en eski define, maden yatakları, su ve elmas yatakları arama şeklidir. Günümüzde profesyonel arayıcılar tarafında en yaygın olarak kullanılan modeller arasındadır.

Cihazımız temel prensip olarak yer altında uyuyor diye nitelendirilen metallerin yaydığı frekanslara yönelerek çalışmaktadır. Frekans cihazı ise; yer altına gönderdiği uygun karakterdeki kare dalgalar vasıtasıyla madenlerin daha fazla uyarılmasını sebep olmakta ve metallerin yaydığı frekansları güçlendirmektedir. Bu bize daha güvenilir bir arama sağlamaktadır.Parçaların kurulumu ve detaylı kullanım bilgileri kullanım kılavuzunda belirtilmiştir.

GoldShine Alan Tarama Çubukları Hakkında Fiyat ve Teknik Özellikleri İçin Bu Sayfayı Ziyaret Edebilirsiniz.


Adrenalin Alan Tarama MFD PRO ( Özel Yapım )

MFD Pro 2016

Adrenalin Mfd Pro sisteminde bulunan mineral eliminasyon ve metal ayrım özelliği sayesinde İsteğe bağlı olarak Altın, Gümüş, Bakır, Bronz ve kapalı boşluk yapıları tespit edilebilecektir. Toprak altında bulunan her metal birbirinden farklı manyetik kimliğe sahiptir. Manyetik kimlik farklılıkları sinyal alıcı çubuklar üzerinde itme ve çekme kuvveti uygular. Sadece Adrenalin Mfd Pro sisteminde bulunan gelişmiş metal ayrım özelliği sayesinde metallerin manyetik farklılıklar algılayıcı sistem üzerindeki muhtemel tepkisel farklılıklar sayesinde anlaşılabilmektedir.

MDF Pro Alan Tarama Dedektörü Fiyatı ve Özellikleri İçin Bu Sayfayı Ziyaret Edebilirsiniz.


Diğer Alan Tarama Modelleri İçin Bu Safyayı Ziyaret Edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.