Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

Gold Shine Alan Tarama

alan_gold_shine

Gold Shine Alan Tarama çubukları

Gold Shine Alan Tarama çubukları uzun araştırmalar ve edinilmiş tecrübelerden yola çıkılarak hazırlanan ve hizmetinize sunulan, doğadaki değerli madenleri bulmanıza yardımcı olacak bir cihazdır.

Doğaya ve kültür varlıklarına ilginiz varsa, boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz bu hobi aracı, hayallerinizi gerçekleştirmenize sizi bir adım daha yaklaştıracak. Değerli madenler, bir define, bir mağara yada bir su kaynağı…Doğayı keşfedeceksiniz… Gold Shine içerik olarak; arama çubukları, şakül, yaylı arama çubuğu, çeşitli muhtelif parçalar ve ayrıca satılan frekans yayıcı cihazdan oluşmaktadır.

Cihazımız temel prensip olarak yer altında uyuyor diye nitelendirilen metallerin yaydığı frekanslara yönelerek çalışmaktadır. Frekans cihazı ise; yer altına gönderdiği uygun karakterdeki kare dalgalar vasıtasıyla madenlerin daha fazla uyarılmasını sebep olmakta ve metallerin yaydığı frekansları güçlendirmektedir. Bu bize daha güvenilir bir arama sağlamaktadır.Parçaların kurulumu ve detaylı kullanım bilgileri kullanım kılavuzunda belirtilmiştir.

Nasıl Kullanılır?
Arama teknikleri; basit arama, örnekli arama, frekanslı arama ve yaylı arama olarak gruplandırılmıştır. Metallerin yaydığı frekanslara göre çubukların aldığı şekiller Gold Shine’ın temel arama prensibini oluşturmaktadır.
Arama yaparken işin zor taraflarından bir tanesi doğru bir hedef tespit edebilmek, hedef tespiti doğruysa bile bu hedefin derinliği ve büyüklüğünü doğru tayin edebilmektir. Bu çubukları alırken sadece çubukları değil aynı zamanda uzun süren çalışmalar ve uğraşlar sonucu elde edilen her yerde bulamayacağınız bu tür bilgileri de elde etmiş oluyorsunuz.
Bu anlatılanlara , Gold Shine’ı kullandıkça oluşacak kendi tecrübelerinizi de ilave ederek gittikçe daha doğru tespitlere ulaşacaksınız. Her türlü sipariş ve bilgilendirme için bize iletişim bölümünde bahsettiğimiz adreslerden ulaşabilirsiniz. Üretici Firma verilerine göre.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

02 Aralık 2016
3.764 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.