Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

Derin Define Dedektörleri

Anasayfa » Derin Define Dedektörleri

Sizin İçin Seçtiğimiz Derin Arama Define Dedektörleri

Define aramalarında kullanılan en derin dedektör modelleri, Derin dedektörler genelde pulse çalışan sistemlerdir fakat gelişen teknoloji ile metal ayrımı yapabilin VLF sistem dedektörlerde artık derin arama özelliğine sahiptir. Ancak bütün dedektör modelleri derin arama yapamaz, derin arama dedektörü ile tek para arama dedektörleri elektronik sistem yapısı bakımından birbirlerinden çok farklıdır. Eğer derin define ve hazine arama dedektör satın almak istiyorsanız sizin için seçtiğimiz modelleri inceleyebilirsiniz

Derin Define Arama Dedektörü Fiyatları İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. 0212 221 58 21 veya 0532 157 38 12


Deephunter Pro ( Derin ve Tek Para Arama Dedektörü )

Deephunter 3D Pro Dedektör Yeni

Deephunter Pro özellikle derin define tek para ve hazine aramaları için üretilmiş bir dedektör olsa da 4 farklı başlık ( bobin ) seçeneği ve 2 farklı çalışma modu ile ister derin define araması yapın isterseniz 2. mod ile tek para ve sikke araması yapın. Deephunter Pro ile hedef analizleri diğer derin dedektörleri göre gayet başarılıdır.

Deephunter Pro hedef analizlerinin yanı sıra toprak yapısındaki mineral oranlarını otomatik olarak hesap eder ve size istediğiniz seviyede toprak ayarı yapma imkanı sağlar.

Deephuter Pro Dedektörün Teknik Özelliklerini Okumak ve Videolarını izlemek İçin Bu Sayfayı Ziyaret Edin.


Jeosonar 3D Çift Sistem ( Derin Define Dedektörü )

Jeosonar 3D Çift Sistem Dedektör

Jeosonar 3D Çift sistemli derin define arama dedektörü altın arayıcıları için geliştirilmiş 402 kademeli toprak ve mineral ayarı ile her koşulda kullanım imkanı sağlar. Geliştirilmiş yüksek algılama teknolojisi ile derin define arayıcıları için tasarlanmış. Jeosonar 3D Dedektör grafiksel yapısı ve osiloskop ekranı ile define, hazine hakkında birçok bilgiyi kullanıcıya vermektedir.

İstenmeyen demir içerikli metalleri değersiz metal iptal özelliği ile çok fazla kalıntı demir ve değersiz metal olan yerlerde iptal edebilirsiniz.

Jeosonar 3D Dedektörün Teknik Özelliklerini ve Videolarını Görmek İçin Bu Sayfayı Ziyaret Edebilirsiniz.


Alman Teknolojisi İle Üretilmiş Lorenz Z1 ( Derin Define Dedektörü Pulse Sistemli )

Lorenz Z1 Derin Dedektör

Lorenz Dedektör modelleri uzun yıllar Türkiye’de satılmıştır, Kullanım acısında oldukça kolay olan lorenz modellerini isterseniz kendi ekran yapısı ile kullanın isterseniz, Z1, X5 ve X6 gibi modellerinde PC bağlantısı ile kullanın.

Lorenz Dedektör firmasının en son teknoloji Z1 Modelidir. Z1 profesyonel altın, hazine ve define arayıcıları tarafından kullanılmaktadır.

Özellikle pulse sistemli dedektörler metal ayrım konusunda başarısızdır fakat lorenz sistemlerinde gelişen teknoloji ile ayrımlı pulse dedektör üretilmiştir.

Lorenz Z1 Pulse Dedektör Hakkında Teknik Bilgiler Almak İçin Bu Sayfayı Ziyaret Edin.


Jeosonar 2D Dedektör ( Ayrımlı Derin Arama Dedektörü )

Jeosonar 2D

Jeosonar 2D Derin dedektör ile arazide kolaylıkla define araması yapabilirsiniz.Geeliştirilmiş algılama ve ayrım özelliği ile yüksek mineralli toprak yapılarında kullanıma uygundur. Sade Ekran yapısı ile kullanıcıya birçok bilgi vermektedir. Ekranda hedef derinliği, ayrımı ve genişliği hakkında detaylı bilgiler vermektedir.

Uzun ömürlü bataryası ile arazide saatlerce arama yapabilirsiniz. Opsiyonel başlık seçenekleri bulunmaktadır.

Jeosanar 2D Dedektör Hakkında Merak Ettiklerinizi Bu Sayfada Bulabilirsiniz.


Garrett GTI 2500 Dedektör ( TH Başlık ile Derin Arama )

Garrett GTI 2500 Derin Arama Dedektörü

Amerikan Garrett firması tarafından üretilmiş olan GTI 2500 Profesyonel derin arama dedektörüdür. Derin aramalar için GTI 2500 dedektör modeli ile birlikte kullanmanız gereken opsiyonel TH ( eagle Eye – Kartal Gözü ) Başlıktır. Kartal Gözü başlık ikili başlık kullanımında üretilmiş ile başlık modelidir.

Kullanım acısından oldukça kolay olan Garrett Dedektörler Dünya çapında oldukça popüler dedektördür. Özellikle GTI 2500 modelli, bu model ile ister derin aramalar yapabilir isteseniz yüzelsel kalıntı sikke para arayabilirsiniz.

Garrett GTI 2500 Dedektör Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bu Sayfayı Ziyaret Edin.