Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

Jeosonar 3D Çift Sistem

Jeosonar 3D Çift Sistem Dedektör Metal ve Boşluk Tespitinde Görüntüleme Teknolojisi

Makro Firmasının üretmiş olduğu jeosonar 3d çift sistem dedektör, aşırı mineralli topraklarda kullanabilmek için ayarlar kısmında -201 ile +201 arası toprak ayarı mevcuttur.

Türkiye koşullarında aşırı mineralli toprak bulunmasında dolayı bu ayar arazi yapısında cihazınızın daha stabil çalışmasına olanak vermektedir.

Makro Jeosonar 3D Dedektör Kullanım Klavuzu

Diğer modellere kıyasla jeosonar 3d çift sistem geniş ekran yapısı ile hedef metal altın analizini daha sağlıklı yapmaktadır.

Jeosonar ile hedefin derinliğini ve yaklaşık ebatlarını anlayabiliyorsunuz. Kullanıcılardan gelen memnuniyet ile jeosonar 3d Dünya dedektör piyasasında kendisine geniş bir pazar bulmuştur.

Jeosonar 3d ile yapabilecekleriniz, Derin arama, hedef derinliği, metal yaklaşık ebat belirleme, geniş toprak ayarı, değersiz metal iptali,

Hassasiyet ayarı, gibi özellikleri ile basit pratik kullanımı arazide size çok rahatlık sağlamaktadır.  

Jeosonar 3D Dedektörü Firmamızda görebilirsiniz, denemesini yapabilirsiniz, Ürünlerimizin tamamı garantili ve faturalıdır.

 • Jeosonar 3D Dedektör Görüntülü
  Define arama dedektörü
 • Boşluk tespiti yapar
 • Metal ayırımı yapar
 • Demir ret özelliğine sahip
 • Ekranlı dedektör
 • 3D sinyal grafiği verir
 • Derinlik tespiti yapar

Jeosonar 3D (Üç Boyutlu) Çift Sistem ileri teknoloji ile üretilmiş en gelişmiş metal ve boşluk tespiti yapabilen dedektör sistemidir.

Derin dedektör sınıfında olan Jeosonar 3D Çift Sistem, yeraltında tespit ettiği metal hedefleri Altın, Değerli, Değersiz ve Çelik olmak üzere dört grupta İnceler.

Metal tespiti ve değerlendirmedeki başarısının yanı sıra, Boşluk tespit edebilme yeteneği ile de mağara, mahzen, tünel, sığınak ve mezar gibi yapıları kullanıcısına arama esnasında gerçek zamanlı olarak bildirir.

Yeraltında tespit ettiği hedeflerin 2D sinyal grafiğini gerçek zamanlı olarak çizebilen Jeosonar 3D Çift Sistem,

Bu güne kadar üretilen görüntülü sistemler içinde en gelişmiş olanıdır.

Çok fonksiyonlu arama ve tespit özellikleri ile en zorlu zemin yapılarında, çok yoğun mineralli ortamlarda dahi kullanıcısının rahatlıkla arama ve araştırma yapabilmesine olanak sağlar.

Amatör ve profesyonel tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

Ara yüzleri ve pratik arama ekranı onu diğer dedektörlerden farklı kılan özelliklerin başında gelir.

Benzersiz bir derinliğe ve mükemmel bir metal ayrımına sahip olan bu sistem, aynı zamanda hedefin derinliğini de çok hassas bir şekilde verebilir.

Hedef metal veya boşluk, küçük veya büyük olsun Jeosonar 3D Çift Sistem kullanıcısına hedefin ne kadar derinlikte olduğunu “cm” cinsinden bildirir.

Jeosonar 3D Çift Sistem arama ve araştırma ihtiyaçlarınıza üç farklı arama anteni ile cevap veriyor.

Bu Sistemi satın aldığınızda aslında üç dedektöre birden sahip olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.

Daha derin aramalar için toprak altında uzun süredir duran ve etrafında manyetik alan (oksit) oluşturmuş metallerde etkili,

Ayrıca yüzeysel, küçük ve atık metalleri görmeden arama yapabileceğiniz 60×100 cm ölçülerinde iki kişi tarafından kullanılan Derin Arama Anteni.

Genel maksatlı aramalarınızda kullanabileceğiniz 36×44 cm ölçülerinde Genel Arama Anteni.

Tek para ve mahzen gibi kapalı alanlarda etkili 21×31,5 cm ölçülerinde Küçük Arama Anteni ile daha önce kimsenin keşfedemediği derinliklerde araştırma yapıp kimsenin ulaşamadığı hazinelere ulaşmanın heyecanını yaşayacaksınız.

3D GRAFİK GÖRÜNTÜLÜ METAL VE BOŞLUK TESPİTİ

Daha fazla derinlik için özel olarak tasarlanmış 100×60 cm ebadındaki Derin Arama Anteni ile geniş alanları ve derindeki hedefleri kolayca tarayıp tespit edebilirsiniz.

Çok rahat ve pratik bir kullanıma sahip Derin Arama Anteni, yüzeydeki gazoz kapağı, çivi gibi değersiz küçük metal atıklara takılmadan en mineralli zemin yapılarında bile mükemmel sonuçlar alabilmeniz için üretildi.

Üstün metal ayırma yeteneği onu diğer büyük arama antenlerinden ayıran en büyük farkıdır.

Metalleri altın, değerli, değersiz ve çelik olarak dört grupta ayırabilir, yan yana duran metalleri yüzde oranları ile verebilir. Derin Arama Anteni ile metalleri tespit edebildiğiniz gibi boşlukları da rahatlıkla tespit edebileceksiniz.

Mağara, mahzen, tünel ve sığınak gibi başka hiçbir dedektör ile tespit edemeyeceğiniz hedefleri benzersiz 3D özelliği ile görüntülü olarak tespit edebilmenin keyfini yaşayacaksınız.

MÜKEMMEL METAL AYIRIMI VE BOŞLUK TESPİTİ

Jeosonar 3D Çift Sistem mükemmel bir 3D sisteme, derin arama sistemine ve çok pratik bir LED (Işıklı) sisteme sahiptir.

LED sistemde Derin ve Genel Arama Anteni ile arama yapamadığınız alanlarda, duvar ve yamaç aramalarında tek para ve yüzeysel aramalarda hızlı ve etkili aramalar yapabileceksiniz.

Metal ayırımlı olarak hazırlanan bu pratik dedektör arama ve araştırmalarınızda en pratik yardımcınız olacak. Elceğin üst kısmında yer alan LED panoda sol taraf boşluk sinyalleri, sağ tarafda metal sinyalleri yer alır.

Işık ikaz sistemi dışında boşluk ve metal hedefler için iki farklı ses tonu ile kullanıcının her ortamda rahat algılama yapabilmesine olanak sağlar.

Jeosonar 3D Aksesuarları

 

27 Ocak 2017
4.406 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

 1. murat sarıkaya dedi ki:

  Bu dedektör ile testler yaptım, toprağın altına demir altın ve bakır tarzında metaller gömdüm metalleri ebatlarına göre derinliği gayet başarılı, ayrım konusunda orta derecede başarılı diye bilirim, sizin anlattığınız gibi derinlik göstermesi çok iyi tahmini derinlik veriyor ama bir çok dedektör derinlik dahi vermiyor. size teşekkür ederim. bize doğru bilgi ve doğru dedektör verdiğiniz için, şimdi herkeze sizi tavsiye ediyorum.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.