Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

Makro CF 77 Dedektör

Makro CF 77 Dedektör ile Profesyonel Aramalar Yapabilirsiniz.

Sizler için seçtiğimiz Makro CF 77 dedektör tek para ve toplu metal obje, sikke, para, altın aramalarında bir çok kullanıcı tarafından denenmiştir.

cf77-dedektor-satin-al

Kullanım açısından oldukça kolay ve pratik bir yapıya sahip olan CF 77 Coinfinder Dedektör ister mineralli topraklarda isterseniz ıslak veya kuru toprak yapısında kullanın aç ara özelliği ile yüksek hassasiyetli aramalar yapabilirsiniz. CF 77 üretildiği günden beri kullanıcılar tarafından özellikle tek para sikke arayıcıları tarafından benimsenmiş bir dedektördür. Cihaz kullanırken ilk gözünüze çarpacak özelliği sade ve pratik kullanımlı olmasıdır. Aşırı mineralli topraklarda bu dedektör kullanırken hassasiyet ve toprak ayarlarını aynı anda yapabilirsiniz. İster parazitli derin arama yapın isterseniz parazitsiz yüzeysel arama yapın CF 77 tam size göre bir dedektör.

Makro CF 77 Dedektör ile Bulanan Sikke Videosunu İzleyin

Makro CF 77 Profesyonel Define ve Sikke Arama Dedektör Fiyatı İçin Bizi Arayabilirsiniz.
  • Mineralli zeminler için uygun
  • Metal ayırımı yapar
  • Hobi dedektörü
  • Kolay kullanımlı dedektör
  • Ergonomik tasarıma sahip
  • Demir ret özelliği vardır
  • Uzun pil ömrü vardır

CF77 CoinFinder Dedektör Fiyatı Ve Ödeme Seçenekleri İçin Arayın

0212 221 58 21 veya 0532 157 38 12

MAKRO CF 77 DEDEKTÖR YÜKSEK MİNERALLİ ZEMİNLERDE MÜKEMMEL PERFORMANS

Makro CF77 Coin Finder üstün teknolojisi ile bir çok dedektörün aksine, zorlu zemin şartlarında bile stabil ve derin arama imkanı sunarak daha önce çalışamadığınız arazilerde bulunan altın, tek para, mücevher, kıymetli takı ve kalıntıları bulmanıza imkan sağlar.

HIZLI HEDEF TESPİTİ & DAHA DERİN ARAMA

Hız, derinlik, kararlılık ve stabil arama özellikleri ile kendi kategorisinde hiç bir dedektörle ulaşamayacağınız derinliklerdeki hedeflere rahatlıkla ulaşmanızı sağlar. Bütün bu özellikleri ile CF77, diğer cihazlar ile arama yapılan alanlardaki keşfedilememiş hedeflerin tespitini de yaparak sizlere yeni arama sahaları sunar.

ARAMA BAŞLIKLARI
CF77 her türlü zemine çok rahat nüfuz eden, su geçirmez, hafif ve dar alanlarda kolay hareket kabiliyeti sağlayan 23 cm – 28 cm ve 45 cm ölçülerinde 3 farklı D-D arama başlığına sahiptir. Bu sayede kayalık alanlar, yoğun mineralli zeminler, sürülmüş tarlalar, plaj ve atık metalli arazilere uygun başlık seçimi yaparak aramalarınızı sorunsuz şekilde sürdürmenize olanak tanır. Ayrıca derin arama başlığıyla da geniş alanları daha hızlı ve derin tarama imkânı sağlar.

3 FARKLI SES TONU İLE METAL AYRIMI
CF77 metal ayrımı yapmadan benzersiz derinliklere ulaşabileceği gibi, sahip olduğu üstün metal ayırma yeteneğiyle de değerli, altın ve demir türü metalleri 3 farklı ses tonuyla kolaylıkla ayırt etmenize yardımcı olarak istenmeyen metallere boşa kazı yapmanızı önler.

DEMİR SESİ
CF77 demir sesi açma kapama özelliğiyle yüksek mineralli alanlarda zeminden gelen demir sesini duymamanızı sağlar, aynı zamanda demir türü metallerin sesini tamamen kapatarak sadece değerli metalleri arama imkânı sunar.

KOLAY KULLANIM & ERGONOMİK TASARIM

CF77 fonksiyonel yapısı, kullanım kolaylığı ve ergonomik tasarımı sayesinde uzun süreli aramalarda kullanıcıyı yormayan ve ekstra ayarlar ile vakit kaybettirmeyen yeni, orta ve profesyonel seviyelerdeki tüm kullanıcılara hitap eden, kullanıcı dostu bir metal detektörüdür.

ARAMA MODLARI

CF77 GENEL bölümüyle ayrımsız ve maksimum derinlikte arama imkânı sağlar. MOD 1 ve MOD 2 bölümleriyle de yüksek mineralli zeminlerde oluşan hedef tespit zorluğunu ortadan kaldırıp sizlere ayrımlı ve stabil arama imkânı sunarak keyifli ve sorunsuz arama yapmanızı sağlar.

UZUN PİL ÖMRÜ


CF77 30 saate kadar arama yapma imkânı sunan 8 adet AA Alkalin pil ile tüm gün aramalarınızda şarj sorununu ortadan kaldırarak stressiz bir arama yapma imkânı sağlar ve hiçbir zaman aramalarınızı yarım bırakmaz.

Makro Dedektör Diğer Modelleri

05 Mart 2018
6.787 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. İstanbul Dedektör dedi ki:

    Makro CF 77 Define ve metal arama dedektörü halkında bilgi aşmak için 0212 221 58 21 veya 0532 157 38 12 nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Tek para ve sikke aramak için ideal. Ayrıca büyük başlık ile derin arama imkanı vardır.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.