Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

Golden Sense Altın Avcısı

067

GOLDEN SENSE
Altın, tek para ve küçük metaller için özel olarak geliştirilmiş olan Golden Sense ile diğer dedektörlerle  tespit edemediğiniz derinliklerdeki hedeflere artık rahatlıkla ulaşabileceksiniz.
Golden Sense hem diğer dedektörlerin yüzeye yakın yerlerden tespit ettiği altın, tek para ve diğer  metalleri bulur hem de onların ulaşamadıkları inanılmaz derinliklerdeki küçük metalleri kaçırmaz.
Özellikle altın, tek para ve derindeki metallerin yoğun olduğu bölgelerde  toprağın yüzeye yakın tabakası yıllardır arayıcılar tarafından taranmış ve buradaki altınların, paraların ve küçük metallerin çoğu çıkarılmıştır. Bu bölgelerdeki arayıcıların en büyük ihtiyacı daha derinlerdeki altın, para ve diğer derin metallere ulaşabilmektir. İşte Golden Sense, elektronik tasarımı, yazılımı ve özel arama başlığının sağladığı mükemmel derinliği ile kullanıcılara şimdi bu imkanı sunuyor.

goldensense_altbanner_tr

METAL AYRIMI
Golden Sense üstün metal ayrımına sahip bir dedektördür. Metalin cinsini hem farklı tonda seslerle hem de farklı  renkte ışıklarla (LED) kullanıcısına bildirir. Golden Sense’in anlaşılabilir ve güvenilir ayrımı sayesinde karışık sayıları veya verileri takip etmeden tespit  ettiğiniz metalin cinsini rahatlıkla görebilirsiniz.

SESSİZ ARAMA İMKANI
Piyasadaki birçok dedektör cihaza derinlik kazandırmak için koyulmuş ve arka planda sürekli olarak bulunan threshold (eşik) adı verilen bir sesle çalışır. Kullanıcı metal tespit ettiğini anlamak için bu seste oluşan ton farklılıklarını takip etmek zorundadır. Dolayısıyla, derinlik  kazandırmak için koyulan bu sesi sürekli dinlemek hem kullanıcıyı rahatsız eder hem de metal tespitini güçleştirir. Golden Sense ise fark yaratan teknolojisi ile hem threshold (eşik) sesi olmadan,  sadece bir metal tespit ettiğinde uyarı sesi vererek hem de diğer cihazlardan daha derin arama imkanı sunar. Bu sayede çok sessiz, rahat ve daha derin bir kullanım imkanı sağlar.

KOLAY ve RAHAT KULLANIM
Golden Sense her türlü zeminde kolaylıkla kullanabileceğiniz bir sisteme sahiptir. Bu sistem sayesinde zemin ve hassasiyet ayarlarını saniyeler içerisinde yapacak, birçok dedektörde kullanılan karışık ayarların hiçbirine gereksinim duymadan hedefinize ulaşarak Golden Sense farkını keşfedeceksiniz.

UZUN BATARYA ÖMRÜ
Golden Sense için özel olarak tasarlanmış batarya ile 40 saatin üzerinde arama yapabilirsiniz.
Bu size hem kesintisiz arama  yapma imkanı, hem de bataryayı şarj etme imkanının kısıtlı olduğu açık alanlarda büyük bir avantaj sağlar
.

27 Temmuz 2016
2.864 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.