Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

Minelab GPX 5000 Dedektör Profesyonel Tek para ve altın arayıcıları için tasarlanmış Pulse derin arama ”dedektörü” olan Minelab ”gpx 5000” ile daha derindeki tek para ve sikkeleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Minelab Gpx 5000 Dedektör

Minelab GPX 5000 ( Altın Arama Dedektörü)

Minelab GP Serilerinden sonra gpx serilerini üretmeye başlamıştır. Gp serileri oldukça kullanışlı ve toprak yapısında metalleri kolaylıkla tespit edebilmek için çoklu sinyal ve yüksek hassasiyet ile altın ve sikke arayıcıları için özellikle altın arayıcıları için en iyi dedektörler olmuştur.

Fakat gelişen ve hızla değişen teknoloji ile minelab firması  Gpx serilerini üretmeye başladı bu seriler eski modellere kıyasla toprak yapısına tam uyum sağlamakta daha stabil çalışmaktadır.  

SETA, DVT ve MPS Teknolojileri sayesinde hedef analizi ayrım özelliği ve derinlik daha etkili ve akışı olmuştur.

Minelab dedektör toklojisi gpx serilerinin içerisinde en iyi model diye bileceğimiz GPX 5000 Serisi altın arama konusunda rakiplerini geride bırakmıştır.

İlerleyen zamanlar dedektör teknolojisinde neler gösterir belli olmaz ama bizim sizlere tavsiyemiz GPX 5000 Modellini Mutlaka Deneyin….

Yeni eklenen fonksiyon ve özellikleriyle GPX 5000 Dünya’nın en iyi altın arama dedektörü haline gelmiştir.

Minelab GPX-5000 Dedektör Arayın 0212 221 58 21 veya 0532 157 38 12

GPX 5000 Dedektör altın arama teknolojisinde yeni bir çığır açmıştır. Geliştirilmiş yeni özellik ve fonksiyonlariyla sadece onceki modellerden üstün olmakla kalmaz, ayni zamanda sınıfında tektir.

GPX 5000 ile en ufak kulce altindan, nadir bulunan kulce altina kadar arama yapabilir.

Minelab Gpx 5000 Daha öncekilere kıyasla en fazla zamanlama fonksiyonu olan dedektör olma özelliği taşıyan GPX 5000’de 8 zamanlama opsiyonu mevcuttur. Bu dedektördeki dijital ve elektronik aksamı değiştirmektedir.

Her zamanlama ( timing) fonksiyonu değişik toprak koşullarinda en ideal performans için dizayn edilmiştir. Bu da ayni dedektörün içinde 8 ayri dedektörün bulunmasi anlamina gelir.

GPX 5000 en değerli ve en derindekileri hedefleyen define ve maden arayıcıları için idealdir.

GPX 5000 hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için 6 arama modu ve otomatik fonksiyonları ile kullanımı kolay bir dedektördür.

Altın ararken en iyi dedektöre ihtiyac duyulur. Eğer en iyi dedektöre sahip olmak istiyorsaniz aradığınız dedektörü buldunuz demektir

Minelab Gpx 5000 Dedektör hakkında teknik özelliklerini buradan takip edebilirsiniz.

MPS, DVT ve SETA teknolojileri sayesinde erişilmesi ve bulunmasi en güç işlenmemiş küçük altin parçalarını bile bulabilirsiniz.

Yeni Zamanlama Fonksiyonları GPX 5000’i çok yönlü ve becerikli hale getirmiştir. 8 zamanlama fonksiyonunun tek bir dedektörde toplanmış olması tek bir dedektör alarak 8 ayrı dedektöre sahip olmanız anlamına gelmektedir.

Önceki modelde bulunan 5 zamanlama fonksiyonuna eklenen 3 yeni zamanlama fonksiyonu “madeni para / kalıntı”, “maden tuzu/altın” ve “kaliteli altın”dır.

Kaliteli Altın arama fonksiyonu çok daha hassas ve derinde arama yapabilme olanağı sağlamaktadır. Böylece kimsenin şimdiye kadar bulamadığı derinlikteki altınlara ulaşabilirsiniz.

Maden Tuzu / Altın fonksiyonu maden tuzlu toprak koşullarında bile her boyuttaki altını bulabilme olanağı sağlamaktadır. Bu fonksiyon özellikle plajlarda üstün başarı elde etmektedir.

Madeni Para / Kalıntı fonksiyonu bereketli toprak koşullarında hiç olmadığı kadar derinde arama olanağı sağlamaktadır.

Geliştirilmiş “zamanlama” fonksiyonları ile çok daha derinlerdeki altını bulabilirsiniz.

Geliştirilmiş “elektronik teknolojisi” her türlü toprak koşulunda yüksek hassasiyetle hedefe ulaşabilme olanağı sağlamaktadır.

“6 arama modu” programlar arası kolay geçiş ve arama kolaylığı sağlar. “Genel ve Derin” arama modlarına ek olarak “ Yuksek Madeni ( Hi Mineral )”, “Arazi ( Patch)”, “Değersiz Toprak ( Hi-Trash)” ve “ Yer Tesbit ( Pinpont)” modları mevcuttur.

6 Arama modu kişisel tercihlere göre ayarlanabilir, istenen şekilde adlandırılabilir.

Geliştirilmiş “Rx Gain” sayesinde Minelab GPX 5000 ile çok daha hassas bir şekilde alan taraması yapılabilir ve çok daha yüksek performans elde edilir.

“Otomatik Zemin Tarama” opsiyonu ile dedektörün her türlü toprak koşuluna uyum sağlaması kolaylaştırılmıştır. ( Sabit, İzleme, Hızlı İzleme, Zemin Tipi ve Hızlı Takip Butonu )

Geliştirilmiş Ses Ayarları sayesinde dedektör kişisel duyma kabiliyetine göre ayarlanabilir. ( Aşamalı ses, ses, yoğun sinyal, cevap, hedef ses, ses limit, sabitleme)

“Demir İkaz” özelliği sayesinde gereksiz metaller ayriştirilabilir.

“Hareket Kontrol” özelliği sayesinde dedektör kişisel arama hızına göre ayarlanabilir ve optimum seviyede hedefe ulaşma sağlanır.

“Ayarlama ( ses iptal )” özelliği sayesinde otomatik ya da manuel olarak gereksiz ses dalgaları en düşük seviyeye getirilebilir.

GPX 5000 üzerindeki “aydınlatma ( backlight )” sayesinde ekrandaki menu gece ya da gündüz rahatlıkla okunabilir. Pil gücü de bu sayede kontrol edilebilir.

GPX 5000’de ayrıca hafif li-ion batarya ve mikrofon güçlendirme özelliği mevcuttur.

GPX 5000’in arama becerisini ve değerini arttirmak için standart olarak 11” Double D ile 11” Monoloop olmak üzere iki arama başlığı bulunmaktadır.

Cihazda İngilizce, İspanyolca, Rusça ve Arapça dil opsiyonları mevcuttur.

22 Şubat 2018
15.766 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

  1. Minelab Gpx 5000 Hakkında Merak Ettikleriniz Yorumlar Bölümünden bize yazabilirsiniz veya 0212 221 58 21 den bize ulaşabilirsiniz.

  2. fatih dedi ki:

    derinlik hakkında bilgi verirmisiniz

    1. Sizinde bildiğiniz gibi Minelab serileri genelde ufak metaller için etkilidir. GPX 5000 modeli ise tek parada ortalama 60 ile 90 cm arası derinliğe sahipdir. tabi metalleri ebatları attıkça derinlikleride değişebilir.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.