Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

Minelab Excalibur 2 Dedektör

Minelab Excalibur 2 Dedektör Kara Ve Su Altında Altın Arama Dedektörü

minelab_excalibur_2
Dünyanın En İyi Sualtı Dedektörü…Minelab Excalibur 2

Minelab Excalibur 2 Dedektör kendine özgü tasarımı, onun suyun altında ve üstünde mükemmel çalışmasını sağlar. Sağanak yağmurun altında, çamurun içinde, su kuyusunda yada  sualtında 70 metre derinlikte bir enkazda… Excalibur herzaman hatasız performans sergileyecektir. Minelab’ın kolay kullanımlı BBS Teknolojisi (otomatik olarak aynı anda çalışan birbirinden bağımsız 17 ayrı frekans, size hayal ettiğinizden bile daha fazla güç sağlayacaktır. Excalibur II altın arama dedektörünün  yüksek teknoloji ürünü arama bobini hafif olabilir. Ancak ağır koşullara ve darbelere dayanıklı olarak üretilmiştir. Bu kombinasyon ile eskisinden çok daha fazla hedef bulacaksınız.

Excalibur II altın arama dedektörü iki çalışma modundan Bütün Metaller (All Metal) Modu’nda; bütün metallleri tesbit edecek, Metal Ayırımı (Discriminate) Modu’nda ise değersiz madenleri gözardı ederken altın, gümüş gibi değerli madenleri tespit edeceksiniz. Elektronik devre silindirinden bağımsız monte edilmiş şarj edilebilir batarya, size kolay şarj imkanı sağlamaktadır.

27 Temmuz 2016
4.404 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. İstanbul Dedektör dedi ki:

  Su altı kullanımına uygun en iyi sikke ve kalıntı obje altın arama dedektörü, minelap dedektör fiyatları ve minelab dedektör çeşitleri için bizi arayabilirsiniz. 0212 221 58 21 veya sorularınız buradan mesaj yolu ile gönderebilirsiniz. Minelab excalibur Deniz altında ve dere yataklarında kullanıma uygundur.

 2. Metin dedi ki:

  Batarya mevcutmu elilizde

 3. Metin dedi ki:

  Batarya varmı elinizde

  1. Merhabalar Metin Bey Söylediğiniz Cihaz için batarya mevcuttur. Fiyatı : 180 USD Sipariş için 0212 221 58 21 veya 0532 157 38 12 Numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.