Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

Makro Deephunter Pro

Makro Deephunter Pro Derin dedektör ile ister tek para sikke altın veya gümüş arayın isterseniz derin define gömü hazine arayın bu dedektör geniş ekranı ile kullanıcıya toprak altındaki metaller hakkında daha fazla bilgi vermektedir. özellikle derin arayıcılar tarafından kullanılan deep hunter 3d çift yani iki dedektörden oluşmaktadır.

Makro Deephunter Pro 3D Derin Dedektör ile Altın Aramak Artık Daha Keyifli Olacak…

Merhabalar şimdi sizlere Makro Deephunter Pro Dedektör hakkında bilgiler vereceğim, bu bilgiler doğrultusunda yardıma ihtiyacınız olursa bizleri aramaktan çekinmeyin….

Aşağıdaki cep telefonumuzdan whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Deephunter 3D Pro Dedektör Fiyatı Ve Ödeme Seçenekleri İçin Arayın 0212 221 58 21 veya 0532 157 38 12

Aradığınız Makro Deephunter Pro Dedektör ile bulun

Görünüş olarak tek dedektör özelliği gibi görünsede aslında iki farklı sistem kullanılmaktadır. Bir hedef metal algıladığında renkli ekranı sayesinde hedefin metalin cinsini bize göstermektedir. Tabi metal ayrım özelliği dedektörler için hiçte kolay bişey değildir fakat deephunter için ayrım özelliği diğer dedektörlerden daha iyidir. Size hedef ayrımı yanı sıra metallerin derinliğini vermektedir

Deephunter Dedektör İle Keyifli Avlanmalar....

Makro Deephunter Pro Derin Define Arama Dedektörü Nasıl Kullanılır.

Deephunter ® Dedektör  derin define, boşluk ve tek para dedektörünü tek bir cihazda birleştiren dünyadaki ilk ve tek metal dedektörüdür. Mod 1 (sallamasız) ile büyük defineleri, Mod 2 (sallamalı) ile de tek para ve küçük objeleri inanılmaz derinliklerden tespit eder. deephunter®, tüm kullanıcıların hayallerindeki hızlı ve derin dedektör teknolojisidir. Kullanıcı tek bir düğme yardımı ile dilediği modu seçerek ister 3D görüntülü, derindeki metal ve boşlukları tespit edebilen bir define dedektörüne, isterse de sesli metal ayrımı yapabilen, tek para ve takı gibi küçük metallere daha duyarlı olan çok hızlı bir dedektöre sahip olabilir.

Makro Deephunter Pro MOD 1 Görüntülü Arama Sistemi

Derin define ve hazine arayıcıları için tasarlanmış olan Makro Deephunter Pro Dedektör kullanıcılarına derin arama keyfini Sunmaktadır. Mod 1 konumunda arama tekniği olarak sallamasız kullanımın yanı sıra sallamalı aramalarda yapılabilmektedir.  Derinlerde bir hazine veya gömü olduğunu düşünüyorsanız Deephunter 3D dedektörün görüntülme özelliğini kullanmanızı tavsiye ederim. Mod 1 arama tekniği hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

deephuntermodlar (1)

Deephunter Dedektör ile Sallamasız (non-motion), metal ve boşluk tespiti yapabilen, görüntülü define dedektörü modu Bu modda sallamasız olarak (non-motion) kullanılan T44 standart arama başlığı (36 x 44 cm) ile diğer dedektörlerle daha önceden taranmış bölgelerde bulunamamış olan defineleri rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Ayrıca, daha fazla derinlik isteyen kullanıcılar için tasarlanmış olan T100 opsiyonel büyük arama başlığı (60 x 100 cm) ile de daha büyük hedefleri inanılmaz derinliklerden tespit etme olanağı bulabilirsiniz. Bu mod amatör ya da profesyonel tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için özel olarak tasarlanmış pratik ara yüzlere sahiptir. Bu ara yüzler sayesinde hem tespit ettiğiniz hedefin 3D grafiğini hem de metalin cinsini ve derinliğini ekranda görebilirsiniz

Deephunter En İyi Derin Arama Dedektörü ile Bulunan Metaller ve Değerli Objeler Videosunu Buraya Tıklayıp İzleyebilirsiniz.

MÜKEMMEL METAL AYIRIMI ve 3D HEDEF GRAFİĞİ

Deephunter Derin Arama

Sallamasız (non-motion), metal ve boşluk tespiti yapabilen, görüntülü define dedektörü modu Bu modda sallamasız olarak (non-motion) kullanılan T44 standart arama başlığı (36 x 44 cm) ile diğer dedektörlerle daha önceden taranmış bölgelerde bulunamamış olan defineleri rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Ayrıca, daha fazla derinlik isteyen kullanıcılar için tasarlanmış olan T100 opsiyonel büyük arama başlığı (60 x 100 cm) ile de daha büyük hedefleri inanılmaz derinliklerden tespit etme olanağı bulabilirsiniz. Bu mod amatör ya da profesyonel tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için özel olarak tasarlanmış pratik ara yüzlere sahiptir. Bu ara yüzler sayesinde hem tespit ettiğiniz hedefin 3D grafiğini hem de metalin cinsini ve derinliğini ekranda görebilirsiniz.

DEEPHUNTER DEDEKTÖR BOŞLUK TESPİTİ

Sallamasız (non-motion), metal ve boşluk tespiti yapabilen, görüntülü define dedektörü modu Bu modda sallamasız olarak (non-motion) kullanılan T44 standart arama başlığı (36 x 44 cm) ile diğer dedektörlerle daha önceden taranmış bölgelerde bulunamamış olan defineleri rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Ayrıca, daha fazla derinlik isteyen kullanıcılar için tasarlanmış olan T100 opsiyonel büyük arama başlığı (60 x 100 cm) ile de daha büyük hedefleri inanılmaz derinliklerden tespit etme olanağı bulabilirsiniz. Bu mod amatör ya da profesyonel tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için özel olarak tasarlanmış pratik ara yüzlere sahiptir. Bu ara yüzler sayesinde hem tespit ettiğiniz hedefin 3D grafiğini hem de metalin cinsini ve derinliğini ekranda görebilirsiniz.

MOD 2  Sesli Arama Sistemi ( Sallamalı Metal Arama Tekniği )

Şimdi gelelim Deephunter dedektör’ün ikinci özelliği olan sallamalı arama tekniğine sallamalı arama klasik metal dedektörlerinde olduğu gibi sağ ve sola dedektörünüzün arama başlığını sallayıp arama yapma tekniğidir, bu teknik genelde tek para, sikke ve altın arayıcılarının tercih ettiği arama şeklidir. Ağaşıda detaylıları açıkça verilmiş olan bu arama tekniği ile başarı şansınız yükselmektedir.

İstanbul Dedektör Deephunter

Sallamalı (motion), çok hızlı ve derinden küçük metalleri tespit edebilen, sesli tek para dedektörü modu Bu modda sallamalı olarak (motion) kullanılan C32 standart arama başlığı (26 x 32 cm) ile tek para, takı, süs eşyası ve diğer küçük objeleri başka dedektörlerin ulaşamadıkları derinliklerden kolayca tespit edebilirsiniz. İsterseniz de, tıpkı mod 1’de olduğu gibi, C47 opsiyonel büyük arama başlığını (39 x 47 cm) kullanarak daha derindeki ve büyük hedeflere de ulaşabilirsiniz. Kolay bir kullanıma ve metal ayrımına sahip bu sistem bulunan metali altın, değerli ve değersiz olarak 3 farklı ses tonu ile ayırır.

MİNERALLİ TOPRAKLARDA YÜKSEK PERFORMANS

Deephunter ®’ın Mod 2’de kullanılan, yüksek mineralli zeminler için tasarlanmış özel ayarları sayesinde her türlü arazi yapısında kolaylıkla arama yapılabilir. Özellikle demir minerali içeren yüksek mineralli topraklarda (plaj, ıslak kum, sürülmüş toprak, vb.) demir ayarlarını kullanarak bu minerallerden gelen parazitleri yok ederek cihazın doğru sinyal vermesini sağlar.

DEMİR ELEME

Tıpkı Mod 1’de olduğu gibi bu modda da demir eleme özelliği kullanılarak demir içerikli (değersiz) ve atık metaller elenir ve sadece değerli metallerin tespiti sağlanır. Bu şekilde aramak istemediğiniz metalleri eleyip aramalarınızı hızlandırabilirsiniz.

3 FARKLI TONDA METAL AYIRIMI

Mod 2 çok net ve kolay anlaşılır bir metal ayrımı sistemine sahiptir. Tespit edilen metalleri 3 farklı ses tonu ile kullanıcısına bildirir. Demir için kalın tonda, değerli ve altın için ise birbirine yakın 2 ince tonda uyarı sesi verir.

PRATİK VE KOLAY KULLANIM
Mod 2, ister profesyonel ister amatör tüm kullanıcıların kolaylıkla kullanabilecekleri ve hedef tespitinde sadece sesli uyarı vererek çok hızlı arama yapabilecekleri şekilde tasarlanmıştır.

Deephunter Ful Set Aksesuarları ve Arama Başlıkları 


Deephunter Deneme ve Test Videoları

Deephunter 3D Pro Dedektör Derindeki define ve hazineleri bulmak artık daha kolay deephunter görüntülü dedektör fiyatı için bizi arayın.
21 Şubat 2020
17.200 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM

 1. Deephunter Dedektör Hakkında Bilgi İçin bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Ayrımlı ve Derin aramalı define dedektördür. istenmeyen metalleri iptal edebilirsiniz. Derinlik okuması metalin ne kadar derinde olduğunu gösterebilir.

 2. Deephunter Dedektör ile derin aramalara yapabilirsiniz. Ayrıca Diğer Başlıkları sayesinde yüzey aramaları yapabilirsiniz.

 3. Sinan akdal dedi ki:

  Bu ürün hakkında telefonda detaylı bilgi istiyorum

  1. Ürün hakkında detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın 0532 157 38 12

 4. ERHAN ERDEM dedi ki:

  2. EL OLARAK MAKİNA YI ALDIM KAFAM ALLAK BULLAK OLDU BI HALT ANLAMADIM YA BEN YETENEKSİZİM ( % 90 ) YADA MAKİNA DA Bİ PROBLEM VAR

  1. cihazda sorun olabilir, isterseniz getirin yardımcı olalım…

  2. MEHMT dedi ki:

   MERHABA HALA B DEDEKTÖRÜ KUŞANIYOR MUSUNUZ

 5. Resurrecion Padua dedi ki:

  Hello sir/madam, i am resurrecion padua im interested to buy DEEP HUNTER PRO can u send here in Philippines. Thank you

 6. Göksel dedi ki:

  Derinlik seviyesi garantisi verdikten sonra alınmayacak bir cihaz değil. Almak isterim ama bana garanti olarak 3 metre garantisi verilecek ve bende deneme yapacağım.
  [email protected]

 7. nikos dedi ki:

  goodmorning.My interesting is about deephunter pro.can you tell me if you can send the detektor to greece?

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.