Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

Nokta Golden King Dpr Görüntülü

Golden King dedektör sadece arama ve araştırmalarınızda elektroniksel açıdan değil dev bir bilgi kaynağı olarak da yanınızdadır.
Arazide karşılaşabileceğiniz 406 adet işaret ve sembol konusunda uzman bir ekip tarafından yorumlanarak sistemin içerisine yerleştirilmiştir. İhtiyaç duyduğunuz her an ve her yerde ulaşabileceğiniz zengin bir bilgi kaynağıdır.

İleri bir teknoloji ile geliştirilmiş olan Golden King daha önceden hiçbir dedektörün sahip olmadığı özelliklerle donatılmıştır. Bu özellikler sayesinde kullanıcılar yer altı arama ve araştırmalarında hem çok daha net ve doğru sonuçlar elde ederler hem de sistemin benzersiz donanımı sayesinde başka hiçbir sisteme gereksinim duymaksızın her koşulda ve ortamda rahatlıkla çalışma imkânına sahip olurlar.
Golden King’in kullanıcılarına sunduğu en önemli özelliklerden biri arama ekranı arayüzleridir. GENEL ARAMA ve İBRELİ DİJİTAL ARAMA olarak adlandırılan bu her iki arayüz de daha önceden hiçbir dedektörün sunmadığı dijital bir görsellikte tasarlanmıştır.
Golden-King-dedektor-dpr
GENEL ARAMA
Tamamıyla dijital olan bu arayüzde hem tüm hareketlerinizi gerçek zamanlı olarak izleyebilir hem de aynı arayüzün içinde bulunan SCOPE, RADAR ve RAPOR ekranlarından yer altından alınan sinyale ait şiddet, derinlik, ayırım gibi tüm bilgileri elde edebilirsiniz.

SCOPE EKRANI
Golden King dedektör ile aramalarınızda hedef sinyalinin şiddetini gerçek zamanlı olarak SCOPE ekranından rahatlıkla takip edebilirsiniz. Bu ekran ile sinyal merkezinin en yüksek noktasını rahatlıkla bulabilir, hem boşluk hem de metal hedeflerin sinyal grafiğini inceleyebilirsiniz.

RADAR EKRANI
Bu ekran sayesinde sisteminizin nasıl işlem yaptığını takip ederken aynı zamanda da metal veya boşluk hedef sinyallerine rastladığınızda RADAR EKRANI?nın renk değişimlerinden hedef hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz.
RADAR EKRANI metal sinyallerinde kırmızı renk alır. Boşluk sinyallerinde ise mavi renge dönüşerek kullanıcısına bulunan hedef hakkında ilk bilgileri verir. Bu sayede çok daha hızlı arama ve araştırma yapabilirsiniz.


RAPOR EKRANI
Hedef sinyalinden aldığı ilk verileri ve sonrasında yapılacak işlemleri arama arayüzünde kullanıcısına bildirir. RAPOR EKRANI kullanıcılarına sadece hedef sinyali hakkında bilgi vermekle kalmaz uyarılar ve daha sonraki yapılacak işlemler hakkında da kılavuzluk eder. RAPOR EKRANI her an yanınızda olan bir uzman gibi arama ve araştırmalarınızda tüm ulaşmak istediğiniz bilgileri size söyleyen ve her hareketinizi kontrol eden bir partneriniz olacaktır.

İBRELİ DİJİTAL ARAMA
Bu arayüz kullanıcıların eski alışkanlıkları düşünülerek tasarlanmıştır. Tamamen dijital olarak hazırlanan Golden King dedektör sistemi İBRELİ DİJİTAL ARAMA arayüzü ile kullanıcısına zevk ve beğenileri doğrultusunda arama yapabilme olanağı sunar. GENEL ARAMA arayüzünde verilen her bilgi ve görsel bu arayüzde ibrelerle ifade edilmiştir. Ayrıca GENEL ARAMA arayüzünde bulunan SCOPE ve RAPOR ekranları da bu arayüzde farklı bir görsellikle mevcuttur.

SCOPE EKRANI
Golden King dedektör ile aramalarınızda hedef sinyalinin şiddetini gerçek zamanlı olarak SCOPE ekranından rahatlıkla takip edebilirsiniz. GENEL ARAMA’dan farklı olarak ibreli aramada ibre ile hedef sinyalinin en yüksek noktasını gözleyebilirsiniz. İbrenin çıktığı en üst seviye hedef sinyalinin merkezini gösterir.

METAL BÖLÜMÜ İBRESİ
Bu ekranda metalin değerli mi yoksa değersiz mi, çelik metal mi, karışım metal mi yoksa altın mı vs. ayırım bilgilerini dijital ibre yardımı ile takip edebilir ve yan yana duran metalleri de sonuç ekranında görebilirsiniz. Aynı zamanda ibrenin yükselmesini ve alttaki rakamsal verileri takip ederek toprak altındaki metal hedefin sinyaline girdiğiniz ve çıktığınız noktaları belirleyebilirsiniz.

BOŞLUK BÖLÜMÜ İBRESİ
Bu ekranda boşluk sinyallerini takip edebilir, rakamsal olarak da alınan sinyal değerini okuyabilirsiniz. BOŞLUK İBRESİ sayesinde bilgi karmaşası ortadan kalkar ve çok daha rahat bir kullanım elde etmiş olursunuz. Aynı şekilde metal bölümü ibresi gibi boşluk bölümü ibresinin de yükselmesini ve alttaki rakamsal verileri takip ederek toprak altındaki boşluk sinyaline girdiğiniz ve çıktığınız noktaları belirleyebilirsiniz.

GERÇEK ZAMANLI 3D SONUÇ EKRANI

sonucekran
Golden King dedektör sistemi dünyada hiçbir sistemin ulaşamayacağı bir teknoloji ile donatılmıştır. Sistemin en çarpıcı özelliği bugüne kadar toprak altından veri almak için üretilen hiçbir sistemin başaramadığı, gerçek zamanlı 3D dijital sinyal işleme fonksiyonudur. Günümüze kadar 3D fonksiyonlu tüm sistemler zeminden aldıkları voltaj değerine en uygun resmi çağırarak alınan sinyalin voltaj grafiğini verebiliyorlardı. Bu grafikler daha üretim aşamasında sisteme yerleştiriliyor, arazideki milyonlarca ihtimali kısıtlı sayılarda resimlerle ifade etmeye çalışıyorlardı. Bunlar ihtiyaçlara cevap veremeyen ve gerçekten uzak temsili resimlerdi.

Tüm bu sistemlerin aksine Nokta Mühendislik, Golden King’de gerçek zamanlı 3D dijital sinyal işleme teknolojisini hayata geçirdi. Örnek resimlerde de görüldüğü üzere Golden King aldığı sinyalin gerçek zamanlı olarak 3D çizimini yaparak ekrana yansıtır. Grafiğin hemen yanındaki pencerede de hedef sinyalinin yaklaşık derinlik ve ayırım bilgilerini gösterir. Sonuç ekranını klavye tuşlarını kullanarak döndürüp değişik açılardan inceleyebilir ve tüm bu görüntüleri kaydederek istediğiniz zaman tekrar izleyebilirsiniz.

METAL AYRIMI ve BOŞLUK TESPİTİ
Golden King çok gelişmiş bir metal ayrımı özelliğine sahiptir. Metalleri değersiz, karışım, çelik, değerli ve altın olarak ayırır. Aynı zamanda yan yana duran iki farklı metali tespit eder ve iki farklı metali ekranda yüzdelik oranları ile gösterir. Boşlukları tespit etme özelliği sayesinde mağara, mahzen, tünel, dehliz ve kapalı oda vb. yerleri de tespit ederek yer altında saklı yerler artık bir sır olmaktan çıkar. Golden King boşluk içerisindeki metalleri de tespit etme özelliğine sahiptir. Boşluk içerisinde bir metal tespiti yaptığında sonuç ekranında boşluğun ve tespit ettiği metalin 3D grafiğini çizerek yüzdelik oranları ile ekranda gösterir.

D.I.S.S. TEKNOLOJİSİ
Zeminden alınan ve işlenen sinyalin sonuç kalitesini alınan sinyalin temizliği ve kararlılığı belirler. Tüm dedektörler ve bobinleri iklimsel ve çevresel faktörlerden olumsuz olarak etkilenirler. D.I.S.S teknolojisi bu faktörlerden dolayı oluşan etkiyi filtreler ve alınan sinyalin kalitesini arttırır. Zemini sürekli kontrol ederek aramalarınızı kesintisiz bir şekilde yapmanıza olanak tanır.

HASSASİYET AYARI
Araştırma yapılan bölgelerde zemin yapısının çok mineralli ve manyetik yoğunluğun fazla olduğu durumlarda doğru sonuçlar almak zordur. Tüm dedektör kullanıcıları için bu tip elverişsiz şartlar cihaz kullanımını zorlaştırır. Golden King metal dedektöründe araştırma hassasiyeti ayarlanabilir. Araştırma yapılan bölgenin şartlarına göre hassasiyet azaltılır ya da arttırılır. Bu sayede zeminden gelen parazit sinyalleri engeller, sağlıklı ve net sonuçlar elde edersiniz.

LINUX İŞLETİM SİSTEMİ
Golden King metal dedektörü LINUX teknolojisini kullanır. Linux işletim sistemi, tüm bilgisayar platformlarında sorunsuzca kullanılabilmektedir. Çok geniş bir donanım desteğine sahip olan Linux gömülü sistemler, taşınabilir bilgisayarlar, sunucular, iş istasyonları, akıllı telefonlar ve masaüstü bilgisayarlar başta olmak üzere, hemen her platformda tam bir uyum içerisinde çalışabilmektedir.

DEĞERSİZ RET
Metal dedektörleri ile araştırma yapılan bölgelerde çok sayıda değersiz cisim olabilir. Golden King’de ‘Değersiz Ret’ özelliği aktive edilerek, dedektörünüzün değersiz cisimlerden gelen sinyallere tepki vermemesi sağlanır. Bu sayede değersiz atık metaller arama esnasında sisteminize yansımaz, daha sağlıklı ve net sonuçlar alırsınız.

7″ TFT EKRAN
Golden King TFT teknolojisi ile üretilen 480 x 800 piksel yüksek çözünürlüklü ekrana sahiptir. Yüksek çözünürlüğü sayesinde ekrandaki detayları daha net görebilmenizi sağlar. Gece görüşlü kamera kullanımlarında ekranın yüksek çözünürlüğü sayesinde hiçbir ayrıntı gözünüzden kaçmaz.

GÜNEŞ MODU
Güneş ışığının yoğun olduğu ve ekran görüntüsünün etkilendiği durumlarda “güneş modu” kullanılır. Güneş modu Golden King metal dedektörünün bütün menü arayüzleri için kullanılabilir. Yoğun güneş ışığı altında daha rahat okuma ve görüntü sağlar.

İŞARETLER
Golden King dedektör sadece arama ve araştırmalarınızda elektroniksel açıdan değil dev bir bilgi kaynağı olarak da yanınızdadır.
Arazide karşılaşabileceğiniz 406 adet işaret ve sembol konusunda uzman bir ekip tarafından yorumlanarak sistemin içerisine yerleştirilmiştir. İhtiyaç duyduğunuz her an ve her yerde ulaşabileceğiniz zengin bir bilgi kaynağıdır.

GOLDEN KİNG DPR AKSESUARLARI

king-dpr

27 Temmuz 2016
4.436 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.