Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

Garrett Ace 400 i Dedektör ile altın gümüş sikkeleri ve hazineleri bulabilirsiniz.

Garrett Ace 400 i Dedektörümüz
Garrett Dedektör Ace 400i Profesyonel Kullanım

Merhaba Hoşgeldiniz ; Sayfamızı ziyaret ettiğinize göre doğru yerdesiniz ve size en uygun dedektörü bulmuş gibisiniz. İstanbul dedektör olarak son zamanlarda denediğimiz ve satışını yaptığımız en iyi ürünlerden birisi olan Garrett Ace 400 i modelini tanıtmaya çalışacağım umarım ürünümüzü beğenirsiniz.

Garrett ace 400 i Teknik özellikleri ile sormak istediğiniz konuları not alabilirsiniz. Bizi aramaktan çekinmeyin Whatsapp üzerinden sorularınızı iletebilir. Ürün siparişi verebilirsiniz. 0532 157 38 12

2016 Yılı Sonunda Üretilen Garrett Ace Serisi 400i Modeli Bu Kısa Zaman İçerisinden En Çok Satılan Dedektör Olmuştur.

Garrett ace 400i Detektör Geliştirilmiş ve yenilenmiş sistemi ile değerli metalleri daha derinden çekebilme özelliği, Altın aramalarında kullanım imkanı, İstenmeyen değersiz metalleri iptal edebilirsiniz. 3 farklı frekans seçeneği ile toprak minerallerinden ve parazitlerden etkilenmeden arama imkanı sağlar.

Garrett Ace  400i – 10 Khz ile arama özelliği 

Garrett Dedektör firmasının 2000 li yıllarda üretmiş olduğu ace serilerinin son versiyonları olan ace 400 i model Türkiye piyasasına 2016 yılı başlarında girmiştir.

Garrett Ace 400 i modelinin diğer ace serilerinden farklı olarak özelliklerine bakacak olursak ekran yapısı tamamen yenilenmiş.

ID Ayrımlı özelliği ile 99 kademeli metal altın ayrımı getirilmiş, eski modellerine nazaran toprak yapısında daha stabil ve kararlı çalışması garrett firmasının defineciliğe ve avcılığa verdiği önemi bir kez daha göstermiştir.

Garrett Ace 400 i Dedektör tamamen yenilenmiş elektronik aksamı ve başlık ( bobin ) yapısı ile metalleri ayırt etmesi, diğer modellere göre derin araması, hedef analizi ve hedef noktalaması gayet başarılı olmuştur.

Firmamızdan cihazı satın alan deneme ve kullanım imkanı bulan müşterilerimiz dedektörün performansından çok memnun kalmışlardır.

Garrett Ace 400i Fiyatını Sormak veya Satın Almak İçin 0212 221 58 21 veya 0532 157 38 12 numaralı Telefonlarımızdan Biz Arayabilirsiniz.

Garrett Ace 400i Modelinin Genel Özelliklerini Aşağıda Bulabilirsiniz. 

YENİ demir sesi: Kullanıcının ayırt edilebilen demir hedefleri duymasına ve orta seviyedeki sinyal seviyesini değiştirmesine izin verir.

YENİ Dijital hedef kimliği: 0-99 arasıdır ve hedefin cinsini verir.

YENİ yüksek frekans (10 kHz) düşük ve orta derecedeki iletken hedefler için daha iyi hassasiyet sağlar (altın, kurşun gibi)

YENİ ayarlanabilir frekans parazitlenmeyi önler.

YENİ mandal kilitler cihazın gövdesinin daha sabit durmasını sağlar.

YENİ sinyal aralık sesi: Keskin ve daha duyarlı ses ile uyarı imkanı sağlar.

8.5’’ x 11’’ (22×28 cm) PROformance suya girebilen DD tespit başlığı mükemmel  tespit, daha geniş kapsama alanı ve derinlik sağlar.

Arttırılmış Demir Çözünürlüğü: ACE 400 i ’nin 3’lü Demir Çözünürlük özelliği kıymetli metalleri yakınındaki  istenmeyen demir hedeflerden ayırmanıza yardımcı olur.

Elektronik Noktasal hedef tespiti: Kesin ve hızlı hedef tespiti sağlar.

Ayırışım Seviyesi: Sadece istenilen hedefin tespiti için ayrışım seviyesini değiştirin.

5’li Arama Modu + noktasal hedef tespiti

Sekiz (8)’li hassasiyet /derinlik ayarları

Derinlik göstergesi hedefin derinliğini belirler.

Dünyada üzerindeki bütün kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için yeni hedefin kimliğini gösterir ve buna göre mod/ayrışım seçenekleri içerir.

Tek para, define, mücevher, eski eser keşfi, yarışmalarda, plaj / tatlısu da kullanılması çokça tavsiye edilir.

Gömü, maden taraması, metruk arazi için de önerilir.

Garrett Ace 400i ile Nasıl Avcılık Yapılır ?

Metal Tespitinde Yeniyseniz
Metal tespitinde yeniyseniz, kumlu ve gevşek topraklarda arama yapmaya başlayınız. Böylece metal dedektörün, nokta atışını ve nasıl hedeflerin kazılacağını daha kolay öğrenirsiniz.

Her Zaman En İyi Tespit İçin Ne Yapılmalı
Her zaman en iyi tespit sonuçları için arama başlığının yüksekliğini yerden 2-3 cm yukarı ve paralel bir şekilde tutunuz. Arama başlığınızı toprak sürme çizgisine ve su kenarına paralel sallayınız. Bu sürülmüş alanlardaki dengesiz toprak yüzünden meydana gelen olumsuz etkileri en aza indirgeyecek ve suyun yakınındaki nem oranlarını değiştirecek. Arama başlığını toprak sürme çizgilerine ve suyun kenarına dikey bir şekilde sallamayınız. Çünkü bu dedektörün toprak yanıtı hususunda performansını azaltacak ani değişimlere sebep olabilir.

Arazide Doğru Bobin Salınımı Nasıl Olmalı
Saniyede 1 metre hızda arama başlığını yanlara doğru sallarken yavaş bir şekilde yürüyünüz. Her taramanın sonunda arama başlığı uzunluğunun yarısı kadar arama başlığını genişletiniz. Bir alanı tam olarak aramak için, arama başlığınızın sallantısını başlığın yarısı uzunluğunda sürdürün (neredeyse 14 cm). Arama başlığını düz bir çizgide veya 1m/saniye süpürme hızında ufak bir eğimle sürükleyiniz.
Bitişik Metalleri Ayrıt Etmek
Bitişik hedefleri ayırmak ACE 400i’nin DD arama başlığı dar tespit alanı, aynı boyuttaki eşmerkezi bir arama başlığına nazaran bitişik hedeflerde daha iyi bir ayrım sağlar. Çöpler arasından iyi hedeflerin ayıklanabilmesi adına çöp alanlarda arama başlığının dar devrelerini kullanınız.

Garrett firmasının 2000 li yıllarda üretmiş olduğu ace serilerinin son versiyonları olan ace 400 i model Türkiye piyasasına 2016 yılı başlarında girmiştir.

Garrett Ace 400 i modelinin diğer ace serilerinden farklı olarak özelliklerine bakacak olursak ekran yapısı tamamen yenilenmiş.

Satışını yaptığımız garrett ace 400i modelinin son zamanlarda profesyonel defineciler tarafından kullanılması ve beğenilmesi bizi mutlu etmiştir.

Altın, sikke ve kalıntı aramak için oldukça kullanışlı olan bu dedektör deneyin… Define ve altın nasıl aranır ? Doğru dedektör nasıl seçilir ? Takip Edin

Garrett Ace Serilerine Uygun Derin Arama Başlığı Dedektörünüzün Performansını Arttırın.

31 Mayıs 2019
18.336 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM

 1. Hakan Kayabaşı dedi ki:

  Bu dedektör için yerinize gelsem test ve deneme yapabilir miyim.

 2. İstanbul Dedektör dedi ki:

  Adresimiz iletişim bölümünde var istediğiniz zaman gelip deneme yapabilirsiniz. Sadece bu dedektörü değil diğer tüm modellerimizi test edebilirsiniz.

 3. ilyas dedi ki:

  Merhaba garett almayı düşünüyorum da tek tek için 400i diğer modeller farkı alt pro nasıl

  1. Garrett 400 i yeni bir model tek para sikke aramaları için çok ideal bir dedektör, at pro ile aralarındaki fark ise at pro su altı dere yatakları veya sahil kenarlarında kullanıma uygundur aralarındaki tek fark atpro su geçirmez olması detaylı bilgi için 0212 221 58 21 veya 0532 157 38 12 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. sorularınız buradan yazabilirsiniz.

 4. Kazım dedi ki:

  Ace400i fiyat lütfen

  1. şu anki fiyatı : 495 $ dir.

 5. Savaş dedi ki:

  Dedektörü bu gün kargodan aldım dayanamadım hemen denemek istediğim bilezikte ve parada test yaptım dediğiniz gibi çok rahat tespit etti. Ürün orjinal ambalajında garanti belgesi ve faturası ile geldi. Bundan sonra dedektör almak isteyenlere sizi tavsiye edeceğim. Teşekkürler istanbul dedektör iyiki sizin gibi dürüst firmalarımız var.

  1. Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Değerli siparişlerimizi tekrar bekleriz. Dedektörünüzü iyi Günlerde Kullanın.

 6. Haldun Köksal dedi ki:

  bu detektör ile akarsuda nabit altın araması yapılabilir mi( (pirinç tanesinin yarısı kadar) olabiliyorsa kaç mt derinlikte tespit edebilir? Böyle bir cihaz fiyatı ne kadar dır?

  1. Merhabalar bu model ile dediğiniz işlemi yapamazsınız. Garrettin atgold modeli ile dediğiniz aramayı yapabilirsiniz.

  2. selami dedi ki:

   garet t 400i fiyatı
   ödeme nasıl yapılır

   1. Merhabalar Şuanki Güncel Fiyatı 3400 TL dir. Ödeme peşin yada kredi kartı ile yapılabilir. 0532 157 38 12 bize ulaşın.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.