Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

İnvenio Smart Dedektör

Gerçek Zamanlı Toprak Altı Görüntüleme Sistemi Olan  İnvenio Smart Dedektör İle Tanışın…

Merhabalar Değerli Müşterilerimiz ; Sizlere 2018 yılının ilk çeyreğinde üretilen ve tanıtımları yapılan İnvenio Smart Dedektör yer altındaki metallerin şekillerini verebilen yepyeni bir dedektör ile tanıştırmak istiyorum.

Bakıldığında, sektördeki diğer rakip firmalar yıllardır metal dedektör teknolojilerinde birçok patentin altına imza atmış, ancak bugün gelinen noktada bile hedefe sesli uyarı vermenin ve hedef ID sayıları ile metal ayrımı yapmanın ötesine geçememiş ve benzer noktalarda tıkanmışlardır.

İnvenio Smart Dedektör 2 farklı görüntüleme sistemi olarak üretilmiştir. Standart ve Pro Modelleri Standart modeli tek frekans 14 kHz olarak çalışmaktadır. Pro modeli ise 5 kHz / 14 kHz / 20 kHz olarak üç farklı frekans seçebilme imkanında sahiptir.

İnvenio Smart detector

İnvenio Smart Dedektör

Uzun arge çalışmaları sonuçunda ortaya çıkan İnvenio Smart Detector ( İnvenio Smart Dedektör ) bir nevi yeraltı tomografi cihazı gibi çalışmaktadır. Metallerin şekillerini, toprak yapısını, derinliklerini ve boşlukları verebilen bir dedektör haline gelmiştir.

Metal dedektörü teknolojilerinde yeni bir çağın başlangıcı! Bip seslerinin ve rakamların ötesine geçin, Görmek inanmaktır…

Toprak altındaki metallerin şekillerini, derinliğini ve çapını gösteren Dünyanın ilk gerçek zamanlı akıllı dedektör ve görüntüleme sistemi.

İlk defa Almanya IWA 2018 fuarında yapılan tanıtımında yoğun ilgi gördü

YER ALTI GÖRÜNTÜLEMEDE DÜNYADA BİR İLK !!!

‘INVENIO’ Smart Imagıng System;
Yerin Altındaki boşluk ve metallerin şeklini yüksek doğrulukta çıkaran Teknoloji.

INVENIO Smart Imagıng System Dünyadaki Bilinen görüntüleme sistemlerinden Tamamen Farklı Teknolojiye Sahip Yer Altı Görüntülüme Sistemidir.

Çok Yakında İstanbul Dedektör’de Satışta… İnvenio Smart Dedektörün Fiyatını Öğrenmek ve Ön Sipariş Veremek için … 0532 157 38 12

Yakın zamanda yapılmış dedektör sınıfındaki en iyi cihaz görümünde olan İnvenio Smart Dedektörün resimlerini ve videolarını aşağıda bulabilirsiniz.

İnvenio Smart Dedektör Paket İçeriği
İnvenio Dedektör Standart ve Pro olmak üzere iki farklı pakette satılmaktadır.
İnvenio Smart Dedektör Resimleri
İnvenio Smart Detector
İnvenio Smart Dedektör Video
Videosunu İzleyebilirsiniz.

 

0212 221 58 21 – 0532 157 38 12

İnvenio Smart Dedektör Örnek Çekimleri
Yapılan testler sonucunda çekilmiş olan örnek resimleri aşağıdan bakabilirsiniz.

İnvenio Smart Dedektör Görüntüleri

Çok Amaçlı : Invenio ile bulabileceğiniz hedefler: Derindeki büyük hazineler, tek paralar, metalden yapılmış eski eserler, zemin farklılıkları / yer altındaki mağara, tünel gibi boşluklar… kısacası toprak altında aradığınız her şey!

Mükemmel Ayrım Kabiliyeti : Sadece aradığınız hedefleri bulun ve istemediğiniz metalleri kazmak için zaman harcamayın.

Yüksek Performans ve Eşsiz Derinlik : Diğer dedektörlerin tespit edemediği derinlerdeki hazineleri siz keşfedin.

Çok Yüksek Metal Algılama Hızı : Diğer dedektörlerin demir ve atıklar arasında kaçırdıklarını bulmaya hazır olun!

3 Statik Arama Modu : Temel / Uzman / Zemin Anomalisi & Boşluk
3 Dinamik Arama Modu : Tüm Metal / Hızlı / Derin

Arşiv : Tüm 3D grafikleri ve ekran görüntülerini kaydedebilir, dilerseniz PC’nize aktarabilirsiniz.

16 Dil : İngilizce / Almanca / Yunanca / Türkçe / Fransızca / İtalyanca / Rusça / Arapça / İspanyolca / Çince / Farsça / Bulgarca / Sırpça / Romence / Felemenkçe / Portekizce

2.4GHz Kablosuz Bağlantı : Invenio sistem kutusu ve arama kolu kablosuz olarak haberleşir. Ayrıca, kablolu kulaklık tercih etmeyen kullanıcılar, harici olarak satılan 2.4GHz kablosuz kulaklığı satın alabilirler.

İnternetten Yazılım Güncelleme : Dedektörünüzü her zaman güncel tutarak (PC üzerinden USB bağlantısı ile) en iyi performansı alın.

Titreşim : Bu özellik aktifken Invenio bir hedef bulduğunda titreşim ile uyarı verir. İşitme engelli kullanıcılar ve yüksek gürültülü ortamlar için vazgeçilmez bir özelliktir.

LED Işık ve Ekran Aydınlatma : Invenio’nun ekran aydınlatması ve arama yaptığınız alanı aydınlatan LED ışığı sayesinde karanlıkta da arama yapabilirsiniz.

20 Mart 2018
4.430 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

  1. osman arslan dedi ki:

    slm bu dektorler kac metre derilik ve kac metre eninde arama yapiyor bilgi verirseniz menmun olurum

    1. metallerin ebatlarına göre dedektörlerinde özelliğine göre derinlikler değişiyor.

  2. Can dedi ki:

    Bi bileziği kaç mt den görür

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.