Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

Minelab Gpx 6000 – Minelab’ın 2021 Model Dedektörü

Minelab metal dedektör üreticisi, yeni bir metal dedektörü olan GPX 6000 in piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Aslında minelab dedektör, bu modeli 2020 yazında tescil ettirdi ve piyasaya 2021’da sürmeyi planlanıyor.

GPX serisi dedektör, altın arama için özel olarak tasarlanmıştır. Bazı dedektörler, seriyi kalıntılar için de kullanırken, serinin ana avantajı, karmaşık olanlar da dahil olmak üzere çeşitli yerlerde verimli performanstır. GPX Serisi dedektörler, 2006’dan beri olumlu yönde popülerliğini koruyor. Ayrıca, piyasada bu dedektörler için bir çok uyumlu bobin bulunmaktadır. Peki yeni makineden ne beklenmeli?

Minelab Gpx 6000 Yeni Özellikler ve Teknik Özellikler

Minelab, GPX 6000‘de sunulacak bazı teknik özellikleri ve harika özellikleri zaten açıkladı.

İlk özellik ağırlıktır ve ağırlık biraz fazladır. (2 kg). Daha sonra minelab, modelin gerçekten bütçe dostu olacağını iddia etmiyor ama dürüst olmak gerekirse, altın arama için üst düzey bir metal dedektöründen bunu kim bekleyebilir? Yeni bir teknoloji olan GeoSense-PI teknolojisi ile güçlendirildiğini düşünürsek, ucuz bir şey bekleyemeyiz.

Minelab, katlanabilir şaft karbon fiberden yapıldığından şaftın yeniden tasarlanacağını ve Gpx 6000 modelin daha dengeli ve daha kullanıcı dostu olacağını vaat ediyor. Beklenen ağırlık dikkate alındığında bu tamamen mantıklıdır. Daha fazla rahatlık için Bluetooth kulaklıklar vardır.

Minelab Gpx 6000

GPX6000 Dedektörün paketinde bulunan başlıklar, 1 metre’ye kadar suya batırılabilen 11 ”Monoloop ve 17” Elliptical Monoloop’tur. Önceki modellerle uyumlu olan başlıklar da GPX 6000 ile uyumlu olacaktır. Ancak maalesef standart arama başlığı kabloları uygun görünmüyor. Gpx 6000 metal dedektör’ün yeni tasarımı iyi.

Makinenin tamamı iki adet şarj edilebilir Li-Ion pil ile çalışır ve pil ömrü yaklaşık 8 saattir.

Şimdilik hepsi bu, çünkü Minelab gerçekten hepsini gizli tutuyor. Geriye kalan tek şey, markanın daha sonra daha fazla ayrıntı açıklamasını beklemektir.

minelab gpx 6000

yeni minelab 6000 dedektör

Gpx 6000 Hakkında Son düşünceler

İlginç bir şekilde, Minelab son zamanlarda ilginç bir aktivite sergiliyor. Mevcut dedektörleri için güncellemeler yayınladılar ve yakın gelecekte yeni bir makine vaatleriyle pazarı tetiklediler.

Birçok hazine avcısı, Minelab’ın yalnızca müşterileri değil rakiplerini de etkilemeye çalıştığını öne sürüyor. Bu mantıklı çünkü daha genç şirketler Minelab’ın peşinden koşuyor. Ancak umarım bu reislik yarışı Minelab’ın kullanıcılarına sunduklarının kalitesini etkilemeyecektir. Bekleyip Göreceğiz.

20 Ocak 2021
2.805 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.