Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

Dedektör videoları ne derece doğru bilgi verirler?

Dedektör videoları ne derece doğru bilgi verirler?

Dedektör videoları ne derece doğru bilgi verirler?

Firmalar ürünlerini tanıtırken video teknolojisinden yararlanırlar. İnternette üretici firmalarının kendi sitelerinde veya sosyal medyada yer alan birçok tanıtım ve test videoları vardır. Gelişen yazılım teknolojisi, videolar üzerinde oynamayı ve montajlamayı kolaylıkla mümkün kılmaktadır. Gelişmiş ürünleri olan, kurumsal firmalar bu tür basit oyunlara rağbet etmez, edemezler. Zira kalıcı bir üretici olmak isteyen hiçbir firma, tüketicisinin güvenini sarsacak bu tür basit hatalar yapmayacaktır.

Ancak yine de gerek dedektör sektöründe gerekse başka sektörlerde kurumsallaşmayı ve kabul edilebilir bir ürün geliştirmeyi başaramamış merdiven altı üreticiler tarafından benzer amaçlı videolar ve görüntüler montajlanarak veya üzerinde oynanarak yayınlanabilir. Bazı videolar ise açıklayıcı hiç bir bilgi içermediğinden videolarda ne yapılmak istendiği zaten anlaşılmaz.

Videolarda dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise; çekimin birden fazla açıdan, cihazın ayarları ve cihazın arama esnasında gösterdiği tepkileri bir arada yani eşzamanlı gösterebilmesidir.

Böylece cihazın o esnadaki ayarlarını görebilir, bu ayarlarda da elde edilen sonuçları gözlemleyebilirsiniz. Toprak ayarı bozularak toprak etkisinden sinyal alınabilir. Kazılmış toprağın içine metal karıştırılabilir. Aramalarda hız farkından yararlanılarak cihazların, toprağın kazılıp kapatılması sonucu oluşan zemin farkından etki alması sağlanabilir. Bu ve benzer durumları iyi algılayabilmek için sahaya çıkıp kendi testlerinizi yapabilirisiniz.

Tüm dedektör Modelleri için burayı ziyaret edin.

05 Ağustos 2016
2.143 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.