Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

NEL Tornado Dedektör Başlığı

Nel Tornado dedektör başlıkları ile aradığınız hedefleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Dedektörünüzden yüksek performans elde etmek için mutlaka bir nel tornado başlık sahipi olun.

Derindeki Metalleri Kolaylıkla Tespit Edebilirsiniz. Nel Başlıklar ile Dedektörünüzün Derinliğini Arttırın.

Nel Dedektör Başlıkları Ve Fiyatları

Nel Dedektör Başlıkları İle Yüksek Performans Elde Edersiniz.

NEL TORNADO arama başlığı, en popüler olan ve tercih edilen derin arama başlığıdır. Altın paraları, defineleri, savaş alanlarındaki kalıntıları en derinden bulmak için en çok tercih edilen başlık çeşididir. Çeşitli forumlarda bağımsız uzmanların testleri neticesinde farklı metal dedektörleri için dünyanın en derin arama başlığı olarak onayladıkları muhteşem bir üründür! Boyutuna göre gün boyu aramalara için çok hafif bir üründür, sadece 560 gr ağırlığa sahiptir.

Büyük ve orta çaplı hedeflerin yanı sıra aynı zamanda 1 gr’dan daha hafif, küçük hedeflerde de maksimum derinlikten bulma kabiliyetine sahiptir. Tornado başlık standart arama başlığına göre (metal dedektörü modeline bağlı olarak) %18 ile %40 arasında ve de hatta toprak yapısına göre de %50 ila %80 arasında derinlik avantajı sağlar. Bu başlık standart başlığa göre çok daha büyük performans sağlar.

NEL Tornado tamamen gerçek su geçirmez başlık gövdesi epoksi reçine ile doldurulmuştur, ayrıca deniz teknelerinin korunması için kullanılan siyah koruyucu kaplama ile kaplanmıştır. Bu sebeple başlık koruma kılıfsız kullanımda mümkündür. Ayrıca bu büyük başlık yüksek ve orta dereceli toprak tuzluluğu ile mükemmel olarak baş edebilir. Profesyonel ve amatör kullanıcılar için mükemmel bir derin arama başlığıdır.

Diğer Nel Başlıklarımızı Buradan Takip Edebilirsiniz.

Nel Tornado Dedektör Başlığı
Yeni Nel Tornado Dedektör Başlıkları Derinlik ve Performans için İdeal Sonuç

Nel Tornado Başlığın Uyumlu Olduğu Dedektör Modelleri

Garrett – Ace Serisi

Garrett – GTI 1500 /2000/2500/

Garrett – ATPro

Garrett – ATGold

Tesoro – Tejon, Cibola, Lobo SuperTRAQ, Vaquero

WHITE’S – Prizm 3,4,5,6,Coinmaster

XP – Gold MAXX Power / GMaxx II, Adventis 2,  ADX 150

18 Ocak 2018
4.577 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Tunc celikkıran dedi ki:

    Merhaba nel başlık fiyatlarını mailime gönderirmisiniz

  2. Bayram dedi ki:

    Makro racer 2 uyan başlık varmı

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.