Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

NEL big Dedektör Başlığı

NEL BIG Dedektör Başlığı derin arama başlığı, çeşitli forumlarda bağımsız uzmanların testleri neticesinde farklı metal dedektörleri için dünyanın en derin arama başlığı olarak onayladıkları muhteşem bir üründür.

Derin aramalar için profesyonel uzmanlar tarafindan şiddetle tavsiye edilen mükemmel derinliğe sahip bir arama başlığıdır.

Büyük hedefleri bulmak için her ne kadar mükemmel bir seçim ise de 1 gr’lık küçük bir hedefi dahi 25 cm’den algılama kabiliyetine sahiptir.

Bu başlık kullanıcıya standart arama başlığına göre (metal dedektörü modeline bağlı olarak) %30 ila %60 arasında ve de hatta toprak yapısına göre de %50 ila %80 arasında derinlik avantajı sağlar.

Nel Big başlık açık arazide kullanım için uygundur. Arama başlığı tamamen gerçek su geçirmezdir, başlık gövdesi epoksi reçine ile doldurulmuştur ve ayrıca deniz teknelerinin korunması için kullanılan siyah koruyucu kaplama ile kaplanmıştır.

Bu sebeple başlığın koruma kılıfsız dahi kullanımı da mümkündür. Ayrıca bu büyük osilatöre sahip başlık yüksek ve orta dereceli toprak tuzluluğu ile mükemmel olarak baş edebilir yapıdadır.

Profesyonel kullanıcılar için tavsiye edilen mükemmel derin arama başlığıdır. Ürün yüksek kaliteli elektronik malzemeden imal edilmiştir.

NEL big Dedektör Başlığı Teknik Özellikleri Aşağıdaki Gibidir.

NEL big Dedektör Başlığı

Nel Big Başlığın Uyumlu Olduğu Modeller Aşağıdaki Gibidir…

  • Garrett – Ace Serisi
  • Garrett – GTI 1500 /2000/2500/
  • Garrett – ATPro
  • Garrett – ATGold
  • Tesoro – Tejon, Cibola, Lobo SuperTRAQ, Vaquero
  • WHITE’S – Prizm 3,4,5,6,Coinmaster
  • XP – Gold MAXX Power / GMaxx II, Adventis 2, ADX 150
18 Ocak 2018
3.036 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.