Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

Yeni Dedektör Kullanıcıları İçin Faydalı Bilgiler

Yeni Dedektör Kullanıcıları İçin Faydalı Bilgiler

Yeni dedektör kullanıcıları Çoğu zaman, başlangıç ​​seviyesindeki hazine avcıları işlerini deneme yanılma yoluyla öğrenmek zorunda kalıyorlar, bazen çabaları ve paraları boşa harcıyorlar. Bununla birlikte, daha deneyimli dedektör uzmanlarının önerileri, her arama sürecini ve sonuçlarını önemli ölçüde iyileştirebilir. Uzman dedektör kullanıcılarını sunduğu bu 25 algılama ipucundan yararlanın.

Madeni paralardan veya değerli hedeflerden çok daha fazla çöp ve değersiz nesne bulacağınız gerçeğine duygusal olarak hazır olun. Hayal kırıklığına uğramayın, sadece aramaya devam edin. Olumsuz deneyim aynı zamanda deneyimdir.

Ne kadar sık ​​arama yaparsanız, değerli bir şey bulma şansınız o kadar artar. Tespit etmede sadece ilk adımlarınızı atarsanız, arama düzenliliğine dikkat edin. Genel olarak aramaya ne kadar çok zaman ayırırsanız, o kadar çok hedefi vurursunuz.

Ödeyebileceğiniz en iyi metal dedektörünü satın almayı düşünün . Ucuz bir Çin ürünü satın almak, bir şey bulamamanıza, makineyi bir ay içinde kırmanıza veya dolaba atmanıza neden olacaktır çünkü daha iyi bir metal dedektörüne ihtiyacınız olduğunun farkına varacaksınız.

Yeni dedektör kullanıcıları, acemi olduğunuzda alabileceğiniz en pahalı metal dedektörü satın almayın. 

Makine ne kadar pahalı ve gelişmişse, kullanması o kadar zor olur ve o kadar dik bir öğrenme eğrisiyle karşılaşma riskiniz vardır ki, tespitiniz çok hızlı bir şekilde sona erer. 

Becerilerinizi ve ilginizi sağlıklı bir şekilde değerlendirin ve ayarları yönetmekten ziyade bir şeyler bulmanıza yardımcı olacak dedektör’ü satın alın

Özellikle Tek para ve kalıntılarıyla ilgileniyorsanız, önce haritaları inceleyin, konuyu araştırın ve bu tür kalıntıların kalabileceği yerleri bulun.

İlk arama tecrübeniz sırasında karşılaştığınız her şeyi araştırın. Metal dedektörünüzün sinyallerini yeterince iyi yorumlayana kadar, her hedefi kazıp çıkarmak daha iyidir – bu şekilde ilginç bir şey bulma şansınız artar.

Dedektör Kullanıcıları Bu Hususlara Dikkat Etmeli

Metal dedektörünüzün özelliklerini keşfetmek ve ayarları doğru şekilde yapmayı öğrenmek için kendi bahçenizden veya yakındaki halka açık bir parktan başlayabilirsiniz.

Yağmur sonrası arama yapacağınız yerlere gidin. Islak toprak, sinyalleri iletmek için daha iyi bir iş çıkarır ve yeraltında daha derin bir arama yaptığını fark edebilirsiniz.

Bazen daha önce bulunduğunuz yerlere geri dönmek mantıklı olabilir. Bu, özellikle mevcut makineyle becerilerinizi geliştirdiyseniz veya yeni bir makine satın aldıysanız veya bir arkadaşınızdan ödünç aldığınız farklı bir detektöre arama yaparsanız sizin için iyi olabilir.

Daima kazı yaptığınız delikleri doldurun ve arama seansından sonra asla çöp bırakmayın. Dahası, özel mülk aramaktan daima kaçının!

Bobini yere yakın ve paralel tutun. Yeni başlayanların çoğu, dönüşün sonunda bobini biraz kaldırma eğilimindedir. Bunu yapmayın – erişim derinliğini ve zemin dengesi hassasiyetini kaybedersiniz

Zayıf sinyalleri görmezden gelmeyin. Pek çok acemi, sadece net ve güçlü sinyalleri kazmayı tercih ederek, zayıf sinyalleri ayırt etme hatasını yapar. Bununla birlikte, zayıf sinyaller büyük ve derin bir keşif sağlayabilir.

Umarım bu ipuçları hazine avınızı daha zahmetsiz ve aynı zamanda daha başarılı hale getirir!

20 Ocak 2021
1.697 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.