Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

Dedektör Fiyatları Nasıldır

Dedektör Fiyatları Nasıldır

Günümüzde Dedektör Fiyatları Genel Olarak Nasıl Belirlenir.

Dedektör fiyatları dedektörün türüne, özelliklerine, model ve markasına göre değişiklik göstermekte olup, kullanım amacına göre çok çeşitli dedektörler mevcuttur. Genel olarak dedektör türlerini aşağıdaki gibi özetleyebiliriz;

Define dedektörleri, altın dedektörleri, tek para/sikke dedektörleri, güvenlik dedektörleri, endüstriyel dedektörler, teknik dedektörler, askeri ve balistik dedektörleri.

Kullanım alanı farklı olan bu dedektörlerin kendi yapısı, elektronik düzeni, yazılım ve ekipmanları ve en önemlisi de teknolojisi neredeyse tamamen farklıdır. Kullanıldıkları alanlar ve özellikleri itibarı ile belirli kategorilere ayırılmıştır. Bu sebep ile fiyatlar arasında gerçekten de ciddi farklılıklar gözlenebilir.

Genel olarak fiyat aralıkları;

Define dedektörleri : $1,700.- ile $9,000.-
Altın Dedektörleri : $700.- ile $3,000.-
Tek Para/Sikke Dedektörleri : $600.- ile $2,500.-
Endüstriyel Dedektörler : $500.- ile $25,000.-
Güvenlik Dedektörleri : $250.- ile $7,500.-
Teknik Dedektörler : $400.- ile $3,000.-
Askeri Dedektörler : $1,500.- ile $5,500.-
Balistik Dedektörler : $1,250.- ile $4,500.-

Fiyat örnekleri genel bir ortalama olarak sunulmuştur. Marka, model ve özelliklerine göre + / – farklılıklar gösterebilir. Yukarıda belirtilen fiyat aralıklarında tüketici amacına en uygun ve doğru ürünü tespit ederek değerlendirebilir.

19 Ağustos 2017
2.021 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Sebaydin dedi ki:

    Slm

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.