Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

Yeni Garrett Dedektör Modelleri

Yeni Garrett Dedektör Modelleri

Ayrımlı Digital Ekranlı Define ve Metal Arama Dedektörleri, Hem Amatör Hem Profesyonel Aramalar İçin Kullanılan Define Dedektörleri Satışı

Kullanımı kolay ayrımlı dedektörlerin başında Türkiye’de yıllardır satılan Garrett Gtı-2500 Modelli gelmektedir. Garrett dedektörler digital ekran yapısı sayesinde hem otomatik zemin balansı hemde otomatik metal ayrımı yapabilmektedir. Garrett firmasının yeni üretiği dedektörleri görmek ve videolarını izlemek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Garrett  Dedektör Modelleri

Garrett GTI 2500 : Bu model tam profesyonel kullanımlar için uygundur. Fakat daha önce dedektör kullanım tecrübesi olanmayan arayıcılarda gtı 2500 modelini rahatlıkla kullanabilirler.

Yeni Garrett Ace 400 i : Garrett dedektör firması tarafından 2016 yılında üretilmiş olan ace 400 i model diğer ace serilerine göre toprak yapısında tama stabil ve kararlı çalışıyor.

Yeni Garrett Ace 300 iTek para veya sikke arayıcıları için geliştirilmiş. özellikle sert toprak yapısına uygun olarak üretilmiştir.

Garret AtGold : Altın nugget arayıcıları tarafından kullanılan atgold modelli, son zamanlarda tek para ve sikke ayaranlar, deniz altından, gölde veya dere yataklarında ufak altın parçaları arayanlar kullanmaktadır. Su geçirmez yapıya sahiptir.

Garrett AtProProfesyonel ve amatör arayıcılar yıllardır atpro modelinimizi kullanmıştır dayanıklı ve su geçirmez yapısı ile yaz ve kış kullanımlarına, deniz, göl, dere yataklarında kullanıma uygundur.

Diğer Modellerimizin Özelliklerini Buradan Takip Edin

25 Ağustos 2016
2.347 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Garrett Modellerini Buradan Takip Edebilirsiniz. Tüm modeller için burayı bağlantıya tıklayın http://www.istanbuldedektor.com/category/urunler/define-dedektor/garrett/

  2. Hakan Kayabaşı dedi ki:

    Siteniz Gerçekten Çok Güzel aradığımız her şeyi anında bulabiliyoruz. Tüm dedektörler hakkında geniş bilgiler veriyorsunuz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.