Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

Gelişmiş Dedektör Teknolojisi

Gelişmiş Dedektör Teknolojisi

Gelişmiş Dedektör Teknolojileriniz Merhaba Diyebilirsiniz.

Gelişmiş Dedektör ; Merhaba arkadaşlar sizlere gelişmekte olan dedektör teknolojileri hakkında bilgiler vermek isterim, son zamanlarda gelişen dedektör teknolojilerinde büyük gelişmeler yaşanmaktadır ve dedektör teknolojisinin nereye varacağını merak etmekteyiz.

Yurt dışında dedektör üretimi yapan bir çok firma olduğunu artık hepimiz biliyoruz ve bu firmaları tanıyoruz. her biri kendi kulvarında oldukça başarılı işler yapmaktadır.  Fakat bu sektörde artık Türkiye’mizde oldukça başarılı işler yapmaktadır.

Şimdi size 2018 yılında büyük arge araştırmaları sonucunda yakın zamanda piyasaya’da olması beklenen invenio smart teknolojisinden bahsetmek istiyorum… İnvenio smart ilk görünüşte klasik dedektör edasında fakat inceleme yaptıkça cihazın bir çok özelliği ortaya çıkmaktadır.

Genel Özellikleri ;

Toprak altındaki metallerin ve zemin farklılıklarının / Boşlukların şekillerini, Derinliklerini ve boyutlarını gösteren invenio smart detector

Dünya’nın ilk gerçek zamanlı, ayrım yapabilen akıllı dedektör teknolojinidir.

Aşağıda ilk görseli ve videolarını bulabilirsiniz. 

Gelişmiş Dedektör Nasıl

19 Mart 2018
2.790 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.