Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin
Aksaray Dedektör

Aksaray Dedektör İletişim için 0532 157 38 12

Aksaray Dedektör ; Türkiye’nin her yerinden vermiş olduğunuz dedektör siparişleriniz anında teslim edilmekdedir.

İstanbul Dedektör’den sipariş vermek isteyen Aksaraylı Müşterilerimiz Özel Fırsatlar.

Aksaray, İç Anadolu Bölgesinde bulunan bir şehirdir. Türkiye’de sonradan il olan ilçeler içinde ilk olması bakımından önemli bir yere sahiptir. Niğde’nin bir ilçesiyken, il olmuş ve 68’inci il olarak tarihe geçmiştir. Şehrin tarihi MÖ 7000’lı yıllara kadar dayanır. 

Adana Dedektör Satışımız

Aksaray iline özel altın metal define arama dedektörleri, altın dedektörü satılanda bütün dedektör modelleri satışı burada !

Aksaray il ve ilçelerine özel dedektör satışımız başlamıştır. Sizde Aksaray dan dedektör sahibi olmak istiyorsanız bize ulaşın

Dedektör Satın Alabilirsiniz

Aksaray Dedektör Satışı İçin Hizmet Verdiğimiz İlçeler Aşağıdadır.

Aksaray İl ve ilçelerine Satığımız Dedektör Modelleri  ve Fiyatları İçin Burayı Ziyaret Edebilirsiniz.

Aksaray İlçeleri

Aksaray merkez ilçe başta olmak üzere Ağaçören, Eskil, Gülağaç, Güzelyurt, Ortaköy, Sarıyahşi ve Sultanhanı ilçeleri bulunuyor.

Eskil; 1.601 km2’lik bir yüz ölçüme sahiptir. Tuz Gölü’ne sınıra bulunuyor. Eskil de nüfus oranı az da olsa düşen ilçelerdendir. 26 bin nüfusuyla kilometre başına 16 insan düşüyor.

Gülağaç; Yüzölçümü 341 km2 olup, rakım yüksekliği 1170 metredir. İlçede bol bol su kaynakları vardır.

Güzelyurt; Kapadokya Bölümü içerisinde yer alıyor. Özellikle ilçe sınırları içinde bulunan Ihlara Vadisi sayesinde ilçe büyük ilgi görüyor.

Ortaköy; 750 km2’lik bir alana sahiptir. Merkez ilçeden sonra nüfusu en fazla olan ilçedir. 33 bine yaklaşan nüfusuyla kilometre başına düşen insan sayısı 45’dir.

Sarıyahşi; İl merkezinin kuzeyinde en uzak ilçesidir. İlçe sınırlarında bulunan Hirfanlı Barajı sayesinde tarımcılık ve hayvancılık gelişmiştir. Ayrıca baraj gölünde balıkçılık da yapılıyor.

Sultanhanı; İlçe, beldeyken 2017’de çıkarılan bir KHK ile ilçe yapılmıştır. Sınırları içinde bulunan Sultanhan Kervansarayından adını almıştır.

 

21 Aralık 2020
148 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.