Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

Tek Para ve Sikke Bulma

Tek Para ve Sikke Bulma

Merhabalar ; Tek para ve Sikke Bulmak için doğru dedektör kullanımı ile arazide sikke, altın veya gümüş paraları nasıl kolaylıkla tespit edebiliriz.

Önemli olan dedektörü nasıl kullandığımız, dedektörümüzün güçü ve kapasitesi ne olursa olsun mutlak toprak içerisinde belli mesafelerdeki objeleri, sikkeleri, paraları, tespit edebilirsiniz önemli olan dedektörünüzü doğru kullanmaktır. Aşağıdaki videoda doğru kullanım ile bulunan metali izleyebilirsiniz.

CF 77 Dedektör ile Tek Para ve Sikke Bulma Anı – Mutlaka İzleyin

Dedektör Satın Almak İçin Burayı Tıklayın

Makro CF 77 Dedektörün Teknik Özellikleri ve Paket İçerisinde Neler olduğunu buradan takip edebilirsiniz. CF 77 DEDEKTÖR

Doğru Dedektör ile Gümüş Sikke bulmak

Makro Firmasının üretmiş olduğu CF 77 Coin finder dedektör orta bütçelere sahip olan dedektör kullanıcıları için en ideal modeldir. Özellik olarak 3 farklı başlık seçeneği ile kullanıcılar ister tek para sikke aramasında kullanabilirler isterlerse derin aramalar için büyük bobin kullanabilirler.

HIZLI HEDEF TESPİTİ & DAHA DERİN ARAMA

Hız, derinlik, kararlılık ve stabil arama özellikleri ile kendi kategorisinde hiç bir dedektörle ulaşamayacağınız derinliklerdeki hedeflere rahatlıkla ulaşmanızı sağlar. Bütün bu özellikleri ile CF77, diğer cihazlar ile arama yapılan alanlardaki keşfedilememiş hedeflerin tespitini de yaparak sizlere yeni arama sahaları sunar.

21 Kasım 2019
1.426 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.