Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

En İyi Tek Para ve Sikke Arama Dedektörü

En İyi Tek Para ve Sikke Arama Dedektörü

Tek Para ve Sikke Arama Dedektörleri Hakkında Bilgilendirme ….

Altın sikke para aramak artık çok kolay aşağıdaki dedektörleri deneyin test edin.

Son zamanlar üretilen en iyi tek para ve sikke arama dedektörleri hakkında geniş bilgileri burada bulabilirsiniz.

Türkiye’de ve dünyada en çok kullanılan tek para ve sikke arama dedektörü minelab modelleri olmuştur. Fakat gelişen ve büyüyen dedektör sektöründe yeni ve stabil çalışan bir çok model üretilmeye ve satılmaya başlamıştır. Bunların başında xp dedektör, makro dedektör, nokta dedektör, white’s ve garrett dedektör gelmekte, bunun gibi daha bir çok model ve marka dedektör saymak mümkündür.

Tek Para Dedektörü Nasıl Olmalı ?
Tek para arama dedektör toprak koşullarında stabil ve hassas olmalıdır. İstediğiniz ayarlarda kullanım özelliklerini yapabilmelisiniz. bu konuda firmamızın tavsiye ettiği ürünler aşağıdadır.
Tek para ve Sikke Arama Dedektörleri Ayrımıdır ?
Tek para ve sikke arama dedektörleri aynıdır. Fakat Özellikleri farklılıklar gösterebilir. Bazı tek para arama dedektörleri 25 ile 35 cm arası arama yaparken bazı modeller ise 80 cm ye takar tek para arayabilir.

Minelab GPX 5000 Tek Para ve Altın Arama Dedektörü

Minelab GPX 5000

Minelab modelleri yıllardır Türkiye’de satılmış ve kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmüştür. Özellikle tek para ve sikke aramalarında kullanılan minelab gpx 5000 modelli olmuştur. Firmamızdan bu dedektör hakkında geniş bilgi sahibi olabilirsiniz.

GPX 5000 Dedektör altın arama teknolojisinde yeni bir çığır açmıştır. Geliştirilmiş yeni özellik ve fonksiyonlariyla sadece onceki modellerden üstün olmakla kalmaz, ayni zamanda sınıfında tektir. Cok yönlü arama ( multi period sensing- MPS ), ikili voltaj teknolojisi ( dual voltage technology- DVT ) ve akıllı elektronik zamanlama ayarı ( smart electronic timing alignment – SETA ) gibi Minelab’in kendine has teknolojileri sayesinde yüksek performansa erişmiş olan GPX 5000, herzamankinden daha fazla altın arama kapasitesine erişmiştir. GPX 5000 ile en ufak kulce altindan, nadir bulunan kulce altina kadar arama yapabilir. GPX5000 Hakkında daha fazla bilgi için tıklayın


Xp Gmaxx 2 V4 Sikke Arama Dedektörü

gmaxx21Fransız XP Firmasının üretmiş olduğunuz bizimde en çok tavsiye ettiğimiz tek para ve sikke arama dedektörleri arasında gösterdiğimiz Gmaxx 2 yeni modeli v4 versiyonlu olandır.

Aşırı Mineralize Olmuş Topraklarda Otomatik ve Manuel Toprak Ayarı ile G-maxx 2 Profesyonel Defineciler Tarafından En İyi Para Dedektör Olarak Bilinmektedir. Xp Gmaxx 2 Dedekör LCF Ekranlı dedektörler göre metallerin seslerini daha iyi anliz eder. Bu sebepten gmaxx 2 ve goldmax modellerinde LDC ekran kullanılmamıştır. G-Maxx II ses sinyallerini gerçek zamanlı algılar, metallerden aldığı sinyali güclendirir. V4 Verisyonda bobinToprağa daha iyi nüfuz eğer.

Gmaxx 2 v4 hakkında daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın


Makro CF 77 CoinFinder Tek Para ve Derin Arama Dedektörü

cf_77_dedektor_fullMakro Firmasının üretmiş olduğu sikke, kalıntı ve tek para arama dedektör CF 77 Coinfinder dedektör orta bütçelere sahip olan dedektör kullanıcıları için en ideal modeldir. Özellik olarak 3 farklı başlık seçeneği ile kullanıcılar ister tek para sikke aramasında kullanabilirler isterlerse derin aramalar için büyük bobin kullanabilirler.

HIZLI HEDEF TESPİTİ & DAHA DERİN ARAMA

Hız, derinlik, kararlılık ve stabil arama özellikleri ile kendi kategorisinde hiç bir dedektörle ulaşamayacağınız derinliklerdeki hedeflere rahatlıkla ulaşmanızı sağlar. Bütün bu özellikleri ile CF77, diğer cihazlar ile arama yapılan alanlardaki keşfedilememiş hedeflerin tespitini de yaparak sizlere yeni arama sahaları sunar.

Makro CF 77 Detaylarını İncelemek İçin Tıklayın


 

02 Ağustos 2016
6.863 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Tek para arama dedektörü hakkında merak ettiğiniz her şeyi burada bulabilirsiniz. Yorumlarınızı ve önerilerinizi bizimle paylaşın.
    Tek para dedektörü

  2. Medet dedi ki:

    Simpflex cihaz tek tek aramada önerebileceğim bütceye en uygun cihaz ve bu cihaz avrupada en çok satan cihaz ayrıca bu cihaz ekmek yedirir

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.