Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

Garrett AT Max Dedektör

Bir Dünya Markasından Yeni Bir Dedektör Daha Garrett ATmax Profesyonellerin Tercihi Sizde Deneyin…

Merhabalar değerli dedektör kullanıcıları şimdi size Garrett firmasının üretmiş olduğu ve Avrupa’da çokça kullanılan beğenilen Atmax ( Su Geçirmez ) tek para ve altın arama dedektör hakkında bilgiler vereceğim…

Umarım beğenirsiniz. Aşağıdaki yazımızı dikkatle okuyunuz, sormak istediklerinizi not alınız. Atmax Dedektör ile ilgili sormak istediklerinizi 0532 157 38 12 numaralı telefonumuzdan whatsapp üzerinden veya direk arayıp sorabilirsiniz.

Garrett AT Max Dedektör
Garrett Atmax Dedektör İle Avlanmaya Hazırlanın.

Öncelikle sizler için hazırladığımız tanıtım ATmax tanıtım videomuzu izleyiniz. Her konuda yanınızda olduğumuzu unutmayın.

Garrett Atmax dedektör Otomatik toprak ayarı, ekran aydınlatması, kablosuz kulaklık kullanımı, 3 metre kadar suya girebilen komple su geçirmez ve çok daha derin! Şimdi tek para ve kalıntı aramak daha keyifli…

ATmax Dedektörünüzün Başlıca Özellikleri  Sizler İçin Sıraladık…

• Z-Lynk™ Kablosuz Teknoloji özelliğine sahiptir

Kabloyu unutun! Entegre devre seslerini kablosuz kulaklığınıza iletir. Bluetooth’dan altı kat daha hızlı! Otomatik eşleştirme özelliğine sahiptir. Kablo ve diğer kablosuz cihazların sebep olduğu parazitlenme yok.

• Yeni Garrett MS-3 ™ Z-Lynk Kablosuz Kulaklıklar dahil

Z-Lynk Kablosuz Teknolojinin hızı ve yüksek ses. . . Bağlı kablolar yok!

• Maksimum Tespit Derinliği

Artan iletim gücü ve gelişmiş özellikleri AT Max’e derinlik artışı sağlar.

• Gerçek Tüm Metal Modu

Her türlü metali tespit eder ve olası en iyi tespit derinliğini ve hassasiyeti sağlar.

• Ekran aydınlatması:

Gece ve karanlıkta tespit için LCD ekran ışığı vardır.

• Optimize Edilmiş Frekans

AT Max’in 13,6 kHz çalışma frekansı, gümüş sikkeler, altın takılar ve pirinç kalıntıları da dahil olmak üzere geniş bir hedef yelpazesinde mükemmel tespit sağlar.

• Yüksek Çözünürlüklü Toprak Ayarı

Güçlü bir performans için otomatik ve manuel olarak ayarlanabilir. AT Max’in, (tuzlu su kumsalları gibi) hem iletken hem de mineralize topraklarda kolayca çalışmasını sağlayan 175 adet Toprak Ayar çözünürlüğü içerir.

• Otomatik Toprak Ayar Penceresi ™

Garrett Exclusive özelliği, aynı zamanda, yerel toprak oluşumlarındaki olumsuzlukların üstesinden gelmeye yardımcı olmak için bir dizi değerle dengelenir. Olumsuzlukları azaltarak Otomatik Toprak Ayar Dengesi Penceresi cihazın sesini düzleştirir ve kullanıcının küçük objeleri duymasını sağlar.

• Daha Büyük Ekran:

Dijital Hedef Kimlik numarası, Demir Ayırışım numarası vb.

• Daha çok Kontrol-

Aradığınızı tek bir hareketle kolayca bulabilirsiniz.

Garrett AT MAX’ın diğer özellikleri arasında şunlar bulunur

Iron Audio™ (Demir Sesi), zor, istenmeyen yassı demir objelerden kaçınmak için ayırıştırılmış demir sesini (normalde sessizdir) duymanızı sağlar.

Tüm Metal Demir Ses ™ Garrett Exclusive özelliği, Gerçek All-Metal Modunda (Tüm Metal Modu) çalışırken ayırt edilebilen demirin sesli bir şekilde tanımlanmasını sağlar.

Ayarlanabilir Frekans Parazit oluşumunu ortadan kaldırmak için frekans değiştirin. F1, F2, F3, F4 ile 4 farklı AT MAX aynı arazide parazit olmadan rahatlıkla çalışır.

Tüm Arazilerde çok yönlü bir şekilde tam 10 foot (3 metre) derinliğe dalabilir. Hava koşullarına dayanıklı tasarımı tozlu ve nemli ortamlara karşı da koruma sağlar. Sualtı kullanımı için opsiyonel kablolu kulaklıklar kullanılmalıdır.

Dijital Hedef Kimliği-0 ila 99 arası

Yüksek Çözünürlüklü Ayrışım ™ 44 adet demir çözünürlüğü mevcuttur.

Ayarlanabilir Eşik Sesi Kullanıcısı, zayıf hedefleri daha iyi duymak için ses eşiğini (sabit arka plan sesi veya “sessiz”) elle ayarlayabilir.

Pulse Indüksiyon Genişliği Modülasyonu Ses Orantılı PWM sesli yanıt ve Tonlu Ses, daha fazla hedef bilgisi ve keskin, duyarlı hedef sinyalleri sağlar.

Dört Arama Modu: Gerçek Tüm-Metal, Kıymetli Metaller, Tek Para ve Sıfır Ayrışım Modları.

Hızlı Kurtarma

Ayrışım Seviyesi

Madeni Para Derinlik Göstergesi

• Pil Durum Göstergesi

Tüm Garrett AT tespit başlıklarıyla uyumludur: 4.5” SuperSniper, 5” x 8” DD başlık, 6.5” x 9” konsentrik başlık, 8.5” x 11” DD başlık ve 9” x 12” konsentrik başlık.

Garrett Atmax Dedektör Satın Al

Diğer Garrett Dedektör Modellerimizi Buradan Görebilirsiniz.

18 Mart 2018
6.661 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.