Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin
Garrett-pd-6500i-kapi

 GARRETT PD 6500 İ KAPI TİPİ METAL DEDEKTÖRÜ

Olimpiyat Oyunlarının Değişmeyen Metal Dedektörü İmalatçısından
Şimdide Su ve Yabancı Madde Koruması Konularında IP55 Standartlarına Uygun Garrett Geliştirilmiş Nokta Tespitli Kapı Tipi Metal Dedektörü PD 6500i dünyanın en yüksek performanslı geçit tipi metal detektörüdür ve üstün nokta tespitli teknolojisi ve eşsiz ayırım özellikleri sayesinde endüstriye liderlik etmektedir. Güvenlikten ödün vermeden maksimum verim sunmak üzere dizayn edilen PD6500i dünya çapındaki güvenlik profesyonellerinin seçimi.

ÖZELLİKLERİ
· Madeni para, mücevher, anahtar, sigara paketi vs. gibi zararsız maddelerin eşsiz bir şekilde ayırt edilebilmesi sayesinde üstün hedef tespiti
· Ulaşım Güvenliği İdaresi’nin (TSA) 9-11 sonrasında tüm ABD havalimanlarında bulunmasını zorunlu hale getirdiği Geliştirilmiş Metal Detektör (EMD) sistemi de dahil her türlü güvenlik uygulamasını kapsayacak ön-ayarlı programlarıyla güvenlik, verim ve güvenilirlikte son nokta
· Çok-boyutlu bobin tasarımı (33 ayrı nokta tespit bölgesi) üstün tespit özelliği sunar ve yönleri ne olursa olsun silahları, bıçakları ve diğer düz ve çubuk şekilli silahların yerini tespit eder
· Gelişmiş Dijital Sinyal İşlemci (DSP) teknolojiye sahip devre küçük, bulunması zor ve yer seviyesindeki silahları da tespit eder.
· Bireysel bölge ayarlamaları tespit özelliklerinin özelleştirilmesini ve/veya metalik çevrenin neden olduğu problemlerin elimine edilebilmesini sağlar.
· Sağlam, IP 55 hava koşullarına dayanıklı yapı

garrett-kapi-dedektoru-7
KULLANIM ALANLARI
Havalimanları – Islah Tesisleri/Cezaevleri – Arenalar – Kamu Binaları ve Özel Binalar – Okullar – Özel Etkinlikler Kayıp/Hırsızlık Önlenmesi – Nükleer Tesisler – Ulaşım Terminaller – Mahkemeler – Şirket Güvenliği – Tarihi Alanlar

Garrett PD 6500i Kapı Tipi Metal Dedektör

GARRETT: Güvenlik Amaçlı Metal Detektörlerinde ve Kontrol Noktası Gözlemlerinde Dünya Lideri
Garrett Metal Detectors, güvenlik amaçlı içinden yürümeli tespit sistemleri ve el-tipi metal tespit ürünlerinde dünya lideridir. Olimpiyatlardan ABD’nin ve dünyanın havalimanlarına kadar her yer için, Garrett’in özel uygulamalarınız için geliştirmeniz gereken en etkili güvenlik kontrol noktalarına sunacağı kanıtlanmış deneyimi, uzmanlığı ve güvenilir ürünleri bulunmaktadır. İster bir tane ister yüzlerce Geçit Tipi Metal Dedektörü olsun, Garrett Metal Detektörler tesisinizi ve etkinliğinizi daha güvenli hale getirmek için sizinle birlikte çalışır.

Kolay kurulum
PD 6500i’nin modüler tasarımı sayesinde sadece 8 (sekiz) vida ve 3 (üç) dahili elektrik bağlantısı kullanarak 4 (dört) alt elemanını kolayca ve hızlı bir şekilde kurabilirsiniz.

Bölgesel nokta tespiti
Garrett’in 33 ayrı bölgeye sahip, özel, çoklu hedef nokta tespiti özelliği sayesinde baştan ayak parmağına kadar vücudun her bölgesi sol, orta ve sağ olarak taranır ve hedefin yeri kesin olarak tespit edilir.

Giriş trafiği ışıkları
Her bir panelin giriş tarafında bulunan ve kolay görünen, göz seviyesindeki uluslararası ‘bekle’ ve ‘ilerle’ işaretleri sayesinde, rahat ve etkili trafik akışı

PD 6500i’nin Kontrol Paneli, spesifik, çok seviyeli güvenlik kodlarına sahip yetkili personel tarafından kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Sadece Yetkili kullanıcıların tespit programı ve hassasiyeti gibi ayarları değiştirmesine olanak sağlar. Dedektörün ayarlarının güvenliği sıfırlanamaz bir sıralama kodu ile sağlanmaktadır, ve bu kod ayarlara girmek üzere yapılan her girişi kaydeder. Giriş tuş takımına basıldıktan sonra 10 saniye içinde uygun giriş kodu girilmezse, alarm çalmaya başlar.

PD 6500i kapalı olduğunda da tüm ayarlarını korur ve birim OFF halinden sonra tekrar ON haline getirildiğinde kalibrasyona ihtiyaç duymaz. Hafızanın korunması için pile gerek yoktur. Birim hala çalışır durumdayken, tüm sistemler kendilerini sürekli olarak test ederler ve tespit edilen problemler ya da arızalar hemen LCD göstergeye yansıtılır.

Tepe Kontrol Birimi
LCD Gösterge, alarm ışıkları, LED çubuk grafikleri ve kontrol tuş takımları yanında tüm kablolar, bağlantılar ve elektronik mekanizmalar, tek, kilitlenebilir bir tepe kompartman içine yerleştirilmiştir ve bu sayede kabloların ve dış kontrol kutusunun görünmesi engellenmiş olur.

Çok Boyutlu Bobin Tasarımı
PD 6500i’nin özel çok boyutlu bobin tasarımı silah, bıçak ya da diğer düz ve çubuk şekilli silahların yerini, bölge ve Geçirildiği yönden etkilenmeksizin eşsiz bir şekilde tespit eder.

Sesli ve Görsel Alarmlar
Bir hedef tespit edildiğinde sesli alarm çalar ve görsel LCD ışıkları yanmaya başlar.

33 Farklı Bölge ile Nokta Tespiti
PD 6500i, sol, orta ve sağ taraf olmak üzere vücudu baştan aşağıya kadar 33 ayrı bölgeye ayırır ve eşsiz çoklu hedef tespiti/noktalaması sağlar.

Dijital Sinyal İşleme (DSP) Teknolojisi
DSP daha fazla hassasiyet, gürültü bağışıklılığı, ayrım, tespit düzenliliği ve genel ürün güvenilirliği sunar.

TEKNİK ÖZELLİKLER

İşletme Isıları : -4° (-20 °C) ile +158° F (70° C); Nemlilik: %95’e kadar yoğunlaşmayan
Güç : 100-240 VAC, 50-60 Hertz, 5 watt’da tamamen otomatik; yeniden kablolama, değişim ya da ayarlamaya gerek yoktur. Güç kaynağı UL, CSA, TUV ve VDE standartlarına uygundur.
Hava Koşullarına Dayanıklılık / Yabancı Nesne Koruma Standartları : IP 55, IEC standardını karşılar. “Koruma Dereceleri İlaveleri’, IEC 529 ile sunulmaktadır.
Ayarları Oynanmaya Karşı Korumalı : Tüm ayarlar bir anahtar kilidiyle ve iki seviye giriş koduyla korunmaktadır. Ayrıca fiziksel kablolara, konektörlere ve elektronik sistemlere yetkisiz erişimi engelleye bir kabin de güvenliği daha da arttırmaktadır.
Yapı : Çizilmeye ve darbeye dayanıklı göz alıcı laminat. Tespit Kafaları ve Desteği: Ağır işe dayanıklı alüminyum
Kontrol Çıkışları : Dış alarmları ve kontrol cihazlarını çalıştırmak için katı durum düğmeleri (düşük voltaj AC ya da DC)
Trafik Sayacı : Sayaçlar tespit cihazı içinden geçen kişi sayısını (Giren/Çıkan) ve alarmın harekete geçme sıklığını kaydederek yüzdeleri hesaplar.
Senkronizasyon : Çiftli kanallar ve DSP devresi birçok PD 6500i’nin aynı anda ve birbirine yakın bir şekilde çalışmalarına olanak tanır.
Arabirim Kontrolü : Özel Garrett DSP yerleşik devresi x-ray monitörlerin ve diğer potansiyel elektrik arabirim kaynaklarının etkilerini elimine eder.
Programlar : Tüm ABD havalimanları için gereken yeni TSA Geliştirilmiş Metal Tespit (EMD) sistemi de dahil tüm kurulum spesifik gereklilikleri yerine getirmek için dizayn edilmiş on altı (16) bağımsız program
Alarmlar : Sesli ton ve ayarlanabilir ses. Parlak LED görsel alarmı.
Nokta tespiti ışıkları : PD 6500i’nin çıkış tarafında yerleşik bulunan LED’in iki (2) bağımsız sütununda otuz üç (33) farklı bölge gösterilmektedir.
Trafik ışıkları : Uluslar arası semboller
Garanti : 24 ay, parça ve işçilik
YASAL BİLGİLER
PD 6500i aralarında Ulaşım Güvenliği İdaresi (TSA)’nın 9-11 sonrası ABD havalimanlarındaki içinden yürümeli metal detektör sistemleri için zorunlu hale getirdiği gelişmiş Dedektör (EMD) spesifikasyonlarının da bulunduğu tüm endüstriyel güvenlik ve elektro-manyetik (EMC) standartlarına uyum sağlamaktadır. PD 6500i, uluslar arası direktiflere (CE ve IEC “CB” test sertifikasyonuyla onaylı CSA’ya) uyumludur.

Kapsamlı araştırmalar sonucunda Garrett ürünlerinin hamilelik, tıbbi cihazlar ya da manyetik kayıt ortamları üzerinde olumsuz etkileri olmadığı ortaya çıkmıştır. Bununla birlikte doktorların ve tıbbi cihaz üreticilerinin metal detektörlerle ilgili talimatlarına uyulmalıdır. “Genel Kamu Dozu konusunda İonlaştırıcı Olmayan Radyasyon Koruması

08 Eylül 2016
2.939 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.