Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

Nokta velox Dedektör Tek Para Avcısı

Velox One Tek Para Ve Sikke Arama Dedektörü

METAL AYRIMI

Velox çok kararlı ve kolay anlaşılır metal ayrımına sahiptir. Değerli metallere ince, demir türü metallere ise kalın tonda sesli uyarı verir. Velox’un bu güvenilir ayrımı sayesinde karışık sayıları veya verileri takip etmeden tespit ettiğiniz metalin türünü kazmadan bilirsiniz.

VELOX ONE METAL DEDEKTÖRÜ
Mineralli zeminlerde üstün performans. Derinlik. Hız. Kolay kullanım. Hafiflik ve Ergonomi.
Kısacası bir detektörden beklediğiniz her şey Velox’da…

Tek para, kıymetli takılar, eski kalıntılar ve tespiti güç küçük metaller için ideal bir dedektör olan Velox zorlu arazi koşulları için geliştirilmiştir. Velox derinlik avantajını, hızını ve kullanım kolaylığını yeni tasarımlı arama başlığı ve yüksek mineralli zeminlerde rahatlıkla çalışma imkanı tanıyan özel ayarlarıyla birleştirerek dedektör kullanıcılarına ayrıcalıklı bir dedektör sunuyor.

Velox One Dedektor zorlu arazideler kolay kullanım tek para ve altın aramasında oldukça başarılı

Velox ile hem diğer dedektörlerle tespit edemediğiniz derinliklerdeki hedeflere ulaşmanın, hem de birçok dedektör için sorun teşkil eden yüksek mineralli zeminlerde (aşırı tuzlu toprak, ıslak plaj kumu, sürülmüş nemli toprak veya yüksek manyetikli zemin koşulları) rahatlıkla arama yapmanın keyfini yaşayacaksınız.

DERİNDEKİ TEK PARA, KIYMETLİ TAKILAR, ESKİ KALINTILAR, ALTIN VE DAHA FAZLASI…

DEMİR ANAHTARI VE DEMİR AYARI

*Demir anahtarı demir türü metalleri elemenizi sağlar. Dolayısıyla bu tür metalleri tespit etmek istemediğiniz durumlarda demir anahtarını kapatarak arama yapabilirsiniz. Ayrıca çöp metallerin yoğun olduğu arazilerde kullanım kolaylığı sunar.
*Demir ayarı ise özellikle demir minerallerinin yoğun olduğu bölgelerde ve plaj kumunda topraktan gelen etkinin demir olarak yansımasını ve demir sesi kapatılarak da elenmesini sağlar. Ayrıca demir içeren metallerin kalın tonda ses vererek daha kolay ayrılmasına olanak tanır.

 

velox-dedektor-satin-alSİNYAL SESİ GÜÇLENDİRİCİ

Küçük veya derindeki metallerden alınan zayıf sinyal sesini yükselterek emin olmadığınız hedefleri daha net tespit etmenize yardımcı olur.

UZUN BATARYA ÖMRÜ

Velox için özel olarak tasarlanmış batarya ile 25-30 saate kadar arama yapabilirsiniz. Bu size hem kesintisiz arama yapma imkanı, hem de bataryayı şarj etme imkanının kısıtlı olduğu açık alanlarda büyük bir avantaj sağlar.
*Batarya kontrol düğmesi sayesinde istediğiniz zaman batarya seviyesini görebilir ve bataryayı şarj edebilirsiniz.

Velox One Dedektör Resim Galerisi

22 Eylül 2016
3.355 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. İstanbul Dedektör dedi ki:

    Tek para ve sikke aramaları için oldukça kullanışlı , ses ile Meta ayrımı yapabilme özelliği satın almak veya fiyatını sormak için bizi arayın , buradan yazabilirsiniz

  2. Gülhan dedi ki:

    Selamun aleyküm bu volex dedektör ikinci el fiyatı ne kadar

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.