Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

Minelab Define Dedektörleri ( GPX 4500 Ayrımlı Derin Altın Arama )

minelab-gpx-45001-600x600Minelab GPX 4500 Dedektör

Özellikle altın arayıcıları için geliştirilmiş minelab gpx 4500, sikke, para, obje aramalarında kullanılmaktadır. Değerli objelere olan hassasiyeti ile derin tek para arama dedektör olarak bilinmektedir. geliştirilmiş sinyal özelliği ile toprak yapsına kolaylıkla uyum sağlar. Define arayıcıları tarafından gp 3000 serilerin ile başlayan ve gpx serileri ile devam eden minelab dedektör ile avvılık maceraları en üst seviyelere ulaşmıştır.

GPX 4500 , yeni eklenen özellikleri ile define aramayı bugüne kadar olmadığı kadar    kolaylaştırıyor. Yeni SETA Teknolojisi sayesinde; daha sessiz, parazitlere karşı daha  korumalı ve kullanımı gerçek bir zevk. Daha önce elinize dedektör almamış olsanız dahi,  GPX 4500 sizi, otomatik ve tanımlı fonksiyonları ile bir anda dedektör eksperi yapar.  Daha sessiz eşik vızıltısı, daha keskin hedef sinyalleri, geliştirilmiş AYIRIM ve daha fazlası.  GPX 4500 en iyi ve en derin neticeyi verir.

Minelab GPX 4500 Dedektör Hakkında Sormak İstediklerinizi veya Satın Almak İçin Bizi Arayın 0212 221 58 21 – 0532 157 38 12

Yeni Minelab GPX 4500 Detaylı Açıklaması

Yeni TIMINGS(Zamanlamalar) – GPX 4000 kullanıcıları, dedektörlerinin performanslarını  her türlü zor toprak koşulunda maksimuma çıkarmak için, farklı TIMING  (Zamanlamalara)  sahip olmanın değerini çok iyi anladılar. İşte GPX 4500’ de en    zor toprak koşulları için  geliştirilen 2 yeni zamanlama (TIMINGS) daha var.Enhance ve    Sharp:

Enhance; Sensitive Smooth Zamanlamasına benzemekle beraber daha derin arama  yapabilmekte, ufak ve büyük hedeflerde daha keskin sinyaller alınmasını sağlamaktadır.

Sharp ise daha sessiz topraklarda en güçlü ve etkili toprak zamanlamasını sağlar.Ayrıca çok derinden gelen zayıf sinyalleri de kuvvetlendirir ve belirginleştirir.

Önceden Programlanmış Arama Modları ile telaşa gerek yok. GPX 4500 önceden programlanmış arama modları ile bir düğmeye basarak aramaya başlamanızı sağlar.Genel(General), Derin(Deep), Özel(Custom) modlarının yanında özel teknolojiler programlanmış 4 yeni arama modu daha eklenmiştir. Yüksek mineral(Hi Mineral), Yüksek Çerçöp(Hi rash), Patika(Patch) ve Test A modu.

Yeni Fonksiyonlar:

* Nötr topraklarda GB(Zemin Balansı) kapatma:

* Normal ve specific zemin balans fonksiyonunun yanında,cihazın zemin balans yapması gerekmeyen mineralsiz topraklarda GB off (Zemin Balans Kapalı) fonksiyonu ile ekstra derin arama.Bu modda,kum ve kilde çok başarılı sonuçlar alınır.

* Ekran ışığı: Gündüz ve gece ekranı rahat görebilmeniz için.

* Stabilizer: Bu fonksiyon kullanıcıya eşik vızıltısı üzerinde tam bir kontrol sağlar. Mineralsiz topraklarda, Stabilizer’in ayarını arttırmanız, derinden gelen zayıf sinyalleri belirgin hale getirecektir.Mineralli ve gürültülü topraklarda ise ayarı düşürmeniz daha sabit bir eşik vızıltısı sağlayacaktır.

12 Eylül 2017
4.195 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.