Siz Değerli Müşterilerimize
ÖNEMLİ DUYURU ; Firmamızdan satın aldığınız tüm dedektör modellerimiz faturalı ve garantilidir. Konusunda uzman ekibimiz tarafında satın aldığınız tüm modeller için eğitim ve teknik destek verilmektedir. Dedektör ve Ürünlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın. Soru ve Sorunlarınız İçin Whatsapp İletişim : 0532 157 38 12
İletişime Geçin

Minelab Gold Monster 1000

Minelab Gold Monster 1000 Sahibi Olmak İçin Tam Zamanı

Minelab Gold Monster 1000 Altın Arama

Minelab Gold Monster 1000 yeni başlayan altın avcıları için tasarlanmıştır. Tam otomatik toprak ayarı yapabilen, kullanımı kolay yüksek performanslı bir altın arama dedektörüdür.

Gold Monster 1000 Dedektör Fiyatı ve Ödeme Seçenekleri İçin 0212 221 58 21 veya 0532 157 38 12

Minelab Gold Monster 1000 Altın Dedektörü

Gold Monster 1000 tamamen otomatik ayarlara sahiptir. Ücretsiz ikinci başlığı, şarjlı pil, pil kutusu ve yeni dizayn edilmiş sağlam şaft sistemi ile sunulmaktadır. Eğer beklentiniz ucuz fiyat ve yüksek performans ise şimdi sahip olabilirsiniz.

Gold Monster 1000 Basit Kullanım Klavuzu

Minelab Gold Monster 1000 Ekran yapısı

 

1 –  Hedef Göstergesi

2 – Demir Red ( Altın Arama ) – Derin arama ( Tüm Metaller )

3 – Manuel ve Otomatik Hassasiyet Ayarı

4 – 6 Kademeli ses seviye ayarı

 

Panel Gösterge Ayarları

Gold Monster 1000, 2017’de Minelab’den çıkarılan yeni altın detektörüdür. Altın Canavar 1000 Dedektör iki bobin ile birlikte gelir, çeşitli mil yapılandırmalarında kullanılabilir ve çeşitli piller kullanabilir.

Birim için yeni video “Evrensel Altın Dedektörü” diyor. Kaputun altında Gold Monster 1000 kalbinde bir VLF dedektörü. Kesin olarak, yeni Minelab birimi ekstra hassas bir VLF dedektörü olarak belirtildi. Ünite ayrıca dijital LCD ekrana sahiptir ve tamamen otomatik çalışmaya sahiptir.

Minelab GOLD MONSTER 1000 Diğer tüm tek frekanslı VLF altın tarayıcılardan üstündür.

Arazi Testi ve Alıcılar Tarafından Alım VLF altın dedektörleri uzun süredir araştırma yapan topluluk için elzem bir hal almıştı, bu nedenle Gold Monster 1000’in Fisher Gold Bug 2 ve White’ın GMT son kullanıcıları tarafından nasıl derecelendirildiğini görmek heyecan verici olacak.

Gold Monster 1000’in reklamını ve logunu incelemekle Minelab’ın tüm pazarlara uluslararası platformda hitap etmesini beklediği görülüyor.

Bir test kullanıcısı olan Avustralya’dan Jonathan Porter, Gold Monster ile “45 dakika içinde 12 nüget bulmuştur” dedi. Gold Monster 1000’in hedef pazarı, videoda sunulan logo tasarımlarına ve çevirilerine dayanan yalnızca ABD ve Avustralya merkezli müşterilere odaklanmamaktadır.

Aksesuarları ve Paket İçeriği

Minelab Modellerimiz İçin Burayı Ziyaret Edebilirsiniz.

12 Eylül 2017
2.702 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.